سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در تهرانسر تهران

محله تهرانسر در منطقه بیست و یک شهرداری و غرب تهران واقع شده است. این محله از شمال به بزرگراه شهید لشکری و شهرک آزادی، از جنوب به بزرگراه فتح، از شرق به فرودگاه مهرآباد و از غرب به بزرگراه آزادگان محدود می‌شود.

قیمت خانه در محله تهرانسر

محله تهرانسر در گذشته محله‌ای خلوت با جمعیت محدود بود. اما به مرور زمان و با افزایش ساخت و ساز در این محله، جمعیت این محله نیز با افزایش روبرو شد. تهرانسر به 7 بخش تهرانسر شمالی، تهرانسر شرقی، تهرانسر مرکزی، تهرانسر غربی، باشگاه نفت، شهرک پاسداران و شهرک دریا تقسیم می‌شود. قیمت خانه در محله تهرانسر منعطف بوده و رنج مشخصی ندارد. این انعطاف توجه افراد زیادی را به خرید یا اجاره آپارتمان در محله تهرانسر تشویق می‌کند.

قسمت شمالی و مرکزی تهرانسر برای خرید و اجاره آپارتمان بیشتر مورد توجه است و قیمت بالاتری نیز دارد. در حالی که شما در قسمت غرب و شرق محله تهرانسر هم می‌توانید آپارتمان دلخواه خود را به قیمت مناسب‌تر پیدا کنید. این محله به دلیل نزدیکی به رودخانه کن، از آب و هوای مطلوبی برخوردار است و آلودگی به ندرت در آن دیده می‌شود. به‌علاوه در این محله به دلیل نزدیکی به فرودگاه مهرآباد، صدای هواپیما به وفور شنیده می‌شود.

محله تهرانسر برای زندگی

این محله از لحاظ دسترسی نیز از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است. نزدیکی آن به بزرگراه‌های مختلف، سبب شده است تا رفت و آمد از تهرانسر به سایر نقاط شهر آسان شود و دغدغه‌ای برای افرادی که با ماشین شخصی تردد می کنند وجود نداشته باشد. وجود متروی ایستگاه شهرک اکباتان به تهرانسر هم، یکی از اتفاقات مثبت اخیر در مورد این محله بوده است. هر چند که سایر وسایل نقلیه‌ عمومی نیز در این محله فعال هستند و بسیاری از افراد ساکن در تهرانسر می‌توانند از ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس بهره ببرند. این محله از نظر مراکز خدمات درمانی، تفریحی و ورزشی و مراکز فرهنگی وضعیت مناسبی دارد. از مراکز تفریحی محله تهرانسر می‌توان به پارک نرگس، بوستان شهدای گمنام، سینما ققنوس، خانه اسباب بازی، پارک سه گوش، شهربازی الماس، بوستان ریما و ...اشاره کرد.

خرید آپارتمان در شهرک استقلال

خرید آپارتمان در شهرک فرهنگیان

خرید آپارتمان در شهرک آزادی