خرید و فروش خانه و آپارتمان در کوهک

 

کوهک یکی از محله‌های قدیمی تهران است و در منطقه 22 تهران واقع شده است. به‌خاطر نزدیکی کوهک به چیتگر این محله از آب‌وهوای بسیار مطبوعی برخوردار است. در طول سال‌های اخیر ساخت‌وسازهای بسیار در کوهک تهران انجام شده است که همین مورد باعث رونق بسیار در افزایش قیمت آپارتمان در نسیم ۱۶ کوهک راه‌آهن تهران شده است.

خرید خانه در کوهک

با گذر از محله شاهد پروژه‌های عظیم ساختمانی و برج‌های آسمان‌خراش بسیاری هستید که همه آن‌ها در همین چند سال اخیر ساخته شده‌اند. شهرک زیتون و یاس از جمله شهرک‌های مهم محله کوهک به شمار می‌رود.

مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در کوهک یا قیمت اپارتمان در کوهک چیتگر را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

نقاط دسترسی و امکانات محله کوهک

برج کادوس، نیلوفر، ترنج و آرتمیس از جمله برج‌های معروف کوهک به شمار می‌روند. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم کوهک دسترسی آن به نقاط مختلف تهران است؛ کوهک از سمت شرق به استادیوم آزادی، از سمت غرب به چیتگر، از سمت شمال به راه‌آهن و از سمت جنوب به اتوبان تهران – کرج منتهی می‌شود.

اگر از وضعیت حمل‌ونقل در محله کوهک سؤالی دارید، باید بگوییم که ایستگاه مترو چیتگر در بلوار کوهک و در خیابان نسیم دوم واقع شده است و اتوبوس‌های مسافربری در این مکان استقرار دارند. آب‌وهوای مطبوع کوهک و مزایای بالای این محله باعث شده است که بسیاری به دنبال قیمت اپارتمان در کوهک منطقه ۲۲ تهران باشند.

رعایت اصول شهرسازی در این محله، داشتن شاهراه ارتباطی منطقه 22، وجود مترو، وجود مراکز خرید و پارک چیتگر، آب‌وهوای بسیار تمیز و دسترسی آسان به مراکز اداری و تجاری مرکز شهر از جمله مواردی هستند که خرید آپارتمان در کوهک را توجیه می‌کنند.

از دسترسی‌های مهم محله کوهک می‌توان به اتوبان شهید لشکری، اتوبان خرازی، پارک چیتگر، مرکز خرید بام لند و مرکز خرید طوبی اشاره کرد.

اگر به دنبال اطلاع از وضعیت قیمت مسکن در کوهک هستید، بهتر است که بدانید متوسط قیمت مسکن در این محله بالا است، از همین رو خرید خانه در کوهک نیازمند نقدینگی نسبتاً زیادی است. اگر قصد خرید خانه در کوهک یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در کوهک را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در تهرانسر

خرید آپارتمان در شهرک صدرا

خرید آپارتمان در هوانیروز