سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شهرک شهید خرازی تهران

شهید خرازی نام شهرکی واقع در منطقه بیست و دو است که با ساختاری نوین و مدرن ساخته شده است. همین موضوع باعث شده که مورد استقبال بسیاری از مردم و سرمایه گذاران قرار  بگیرد.

شهرک شهید خرازی کجاست؟

این شهرک از جنوب به بزرگراه حکیم، از شمال به بزرگراه همت، از غرب به بلوار اردستانی و از شرق به بزرگراه همت منتهی می‌شود.

به دلیل امکانات مناسب رفاهی و تفریحی موجود در این شهرک، استقبال سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این شهرک در طول چند سال اخیر بسیار چشمگیر بوده است؛ چرا که بسیاری آینده سرمایه‌گذاری در منطقه 22 را بسیار عالی توصیف می‌کنند.

وجود برج‌های امروزی و لوکس، شهرک شهید خرازی را از سایر شهرک‌های موجود در تهران متمایز کرده است. برج‌های شهرک شهید خرازی اغلب 25 تا 30 طبقه هستند. ردیف‌های شمالی، طبقات بیشتر و ردیف‌های جنوبی طبقات کمتری دارند. شکل جای‌گیری بلوک‌های A و به این شکل است که دو بلوک A در وسط و دو بلوک B در کنار آن‌ها قرار دارند و در بلوک‌های C و D دو بلوک در کنار هم قرار دارند.

ویژگی های شهرک شهید خرازی

نزدیکی شهرک شهید خرازی به دریاچه چیتگر، باغ گیاه‌شناسی، آبشار لتمال و نزدیکی به بازار بزرگ ایران مال را از جمله مزایای خرید آپارتمان در شهرک شهید خرازی می‌توان برشمرد.

محله شهید خرازی نیز به لحاظ امکانات رفاهی در شرایط خوبی قرار دارد و به همین دلیل محله‌ای مناسب جهت سکونت است. این محله دارای ایستگاه‌های آتش‌نشانی، پمپ بنزین و جایگاه  CNG، سالن‌های ورزشی متعدد، سالن‌های اجتماعات، مدارس در مقاطع مختلف، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، مساجد، مراکز فرهنگی، فروشگاه‌ها، فضاهای سبز، مجتمع‌های مسکونی، ایستگاه‌های تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی و ... است.

برج های شهرک شهید خرازی

این شهرک جوان و نوساز بسیار اصولی و بر اساس استاندارهای بروز شهرسازی ساخته شده است، از همین رو آینده بسیاری خوبی برای سکونت دارد. قیمت مسکن در شهرک شهید خرازی از قیمت متوسط شهر تهران تا حدودی پایین‌تر است. البته قیمت واحدهای مسکونی در این شهرک، با توجه به نوع ساخت، سال ساخت، امکانات واحد مسکونی و ... متفاوت است. برخی از برج‌های واقع در این شهرک دارای امکانات بی‌نظیری همچون سالن ورزشی، لابی من، سامانه اطفاء حریق، سیستم مانیتورینگ هوشمند، استخر، سونا و جکوزی و ... هستند.

خرید آپارتمان در وردآورد

خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری

خرید آپارتمان در شهرک شهید غزالی