خرید و فروش خانه و آپارتمان در هوانیروز

خرید آپارتمان در هوانیروز تهران، فرصت زندگی در یکی از بهترین و پرجاذبه‌ترین مناطق تهران را برای شما فراهم ‌می‌آورد. منطقه 22 تهران به دلیل جاذبه‌های شهری مناسب، آب‌وهوای مطلوب و نوسازبودن ساختمان‌ها و آپارتمان‌هایش مورد استقبال سرمایه‌گذاران زیادی واقع شده است. دور بودن از ترافیک و دسترسی بزرگراهی مناسب و وجود بزرگراه آزادگان و شهید همدانی، موقعیت مناسبی برای خرید آپارتمان در هوانیروز ایجاد کرده است.

از جذابیت‌های خرید آپارتمان در غرب تهران، مخصوصا منطقه 22 عدم وجود ترافیک و نبود طرح کنترل ترافیک است. به همین دلیل با خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران و سکونت در این منطقه، محیطی آرام و بدون ترافیک را برای سکونت انتخاب کرده‌اید. بدون شک خرید آپارتمان در هوانیروز تهران یک فرصت ویژه است. زیرا با گذشت زمان این محله از آپارتمان و جمعیت اشباع می‌شود و جذابیت‌های قیمتی و سکونت فعلی را نخواهد داشت

درباره هوانیروز

هوانیروز در محدوده‌ی غربی شهر تهران واقع شده است و از شمال با بلوار کاشان، بلوار امیرکبیر و بلوار برادران زینعلی، از شرق با بزرگراه آزادگان، از جنوب با خیابان علیمرادی و از غرب با بلوار صدف محدود شده است و با محله‌های ‌دریاچه شهدای خلیج فارس، شهرک صدرا، کوهک، قائم، زیبادشت، گلستان مجاورت دارد. محله هوانیروز موقعیتی استثنایی از جهت امکانات دارد. دسترسی به بام لند و دریاچه چیتگر از غرب و پارک جنگلی چیتگر از جنوب این محله را خاص نموده است. به همین دلیل خرید آپارتمان در هوانیروز تهران، یکی از گزینه‌های اصلی سرمایه‌گذاران برای سکونت در تهران است.

قیمت آپارتمان در هوانیروز

از فرصتهای سرمایه‌گذاری در منطقه 22 تهران، امکان پیش خرید آپارتمان در هوانیروز است. به دلیل ساخت‌وسازهای عمده در این منطقه بسیاری از سازندگان مایل به پیش فروش آپارتمان در هوانیروز هستند و به همین دلیل قیمت آپارتمان در هوانیروز می‌تواند بسیار مناسب باشد. زیرا با پرداخت مبلغ اندک در حال حاضر و پرداخت اقساطی مابقی مبلغ در دو تا چهار سال فرصت بسیار ویژه‌ای برای خرید آپارتمان در هوانیروز بوجود می‌آید. علاوه بر این، آپارتمان‌های موجود، خریداران زیادی دارند و در صورت خرید آپارتمان در هوانیروز به قصد سرمایه‌گذاری می‌توانید در هر زمان که خواستید اقدام به فروش نمایید، زیرا همواره برای خرید آپارتمان در هوانیروز تهران وجود دارد.