خرید آپارتمان در آبشار

محله آبشار یکی از محله‌های منطقه بیست و دو بوده و در غرب تهران واقع شده است. در این محله ساخت و ساز بسیار گسترش پیدا کرده و محله مناسبی برای سکونت است. این محله دارای سه شهرک نمونه، امید دژبان و شهرک سیمان می‌باشد.

قیمت خانه در محله آبشار

بیشتر ترکیب ساختمان‌ها در این محله، ساختمان‌هایی بلند با متراژ پایین است. همین امر افراد زیادی، به خصوص خانه اولی‌ها را به خرید آپارتمان در محله آبشار ترغیب کرده است. قیمت خانه در این محله معمولا متوسط رو به بالاست. دلیل نامگذاری این محله، همجواری آن با آبشار مصنوعی تهران می‌باشد. اما هنوز هم بسیاری از افراد این محله را به نام قدیمی آن، یعنی شهرک نمونه می‌شناسند. محله آبشار از شمال با خیابان جدی اردبیل و از جنوب با بزرگراه خرازی محدود شده است. همچنین با محله‌های ‌دریاچه شهدای خلیج فارس، قائم، دهکده المپیک، گلستان و شهید باقری مجاورت دارد. به‌علاوه محله آبشار در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد نیست. این محله دارای خیابان‌های عریضی است و بافت آن تقریبا نوساز است. از اماکن مهم این محله می‌توان به رز مال، بازار میوه و تره بار امید، بوستان آوا و بوستان امید اشاره کرد.

دسترسی به محله آبشار

بزرگراه شهید همت و شهید خرازی، مهم‌ترین دسترسی‌های محلی برای ساکنین جهت تردد به مرکز شهر هستند. مدت زمان تقریبی برای رسیدن به هر کدام از این بزرگراه‌ها تقریباً ۱۰ دقیقه است. یکی از مشکلات عمده منطقه ۲۲ شهر تهران، عدم دسترسی راحت به سیستم حمل و نقل سریع‌السیر مثل مترو و اتوبوس‌های تندرو می‌باشد.

امکانات محله آبشار

در این محله، پارکی بنام پارک آبشار وجود دارد که با امکانات رفاهی برای ساکنین آن طراحی شده است. در این پارک پیست‌های دوچرخه سواری، آلاچیق‌های متعدد، پارکینگ، فضای بازی کودک و نوجوان، منقل‌هایی جهت طبخ کباب، رستوران و امکانات ویژه معلولین و ... وجود دارد. این پارک مانند باغ‌های ایرانی طراحی شده است و طبیعت خاصی دارد. همین امر جذابیت زیادی به این پارک تفریحی بخشیده است.

خرید آپارتمان در دهکده المپیک

خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری

خرید آپارتمان در گلستان