سایت خرید ملک و آپارتمان در جوانمرد قصاب

شاید تاکنون نام محله جوانمرد‌ قصاب به گوشتان خورده باشد و از شنیدن نام این محله متعجب شده باشید. محله جوانمرد ‌قصاب از محلات قدیمی در جنوب‌ شرق تهران است که در منطقه بیست شهرداری واقع شده است. نام این محله برگرفته از نام یاران امام علی(ع) است. این محله از شمال با خیابان فداییان اسلام و بزرگراه آزادگان، از شرق با بلوار بسیج و از جنوب با بزرگراه کریمی، خیابان کمیل و خیابان شهید رجایی محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های دولت آباد، یاخچی آباد، کیانشهر جنوبی، شهادت، علی آباد جنوبی، تختی، حمزه آباد، دیلمان و منصوریه منگل قرار دارد.

قیمت آپارتمان در محله جوانمرد قصاب

انتخاب محله خوب مهم‌ترین گزینه در خرید خانه است؛ چرا که هرچقدر هم که داخل خانه مورد نظر شما به دلخواه شما باشد، اما در صورتی که از محله خوبی برخوردار نباشد، موجب می‌شود که از خرید خانه خود نیز پشیمان شوید. بنابراین بسیاری از افراد نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند.

آنچه که در تعیین قیمت ملک تاثیر گذار است، متراژ، موقعیت جغرافیایی و قدمت ‌بنا است. متوسط قیمت آپارتمان در محله جوانمرد قصاب، نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محله‌های تهران متوسط رو به پایین است. به گونه‌ای که شما با کمی بودجه معقول می‌توانید خانه دلخواه خود را در این محله خریداری کنید.

دسترسی به محله جوانمرد قصاب

این محله از لحاظ دسترسی در شرایط بسیار خوبی قرار دار؛. چرا که در طرح ترافیک روج و فرد قرار ندارد و شما می‌توانید به راحتی از اتومبیل خود استفاده کنید. خیابان‌های مهم این محله شامل کمیل، شهدا، شهید حضرتی، شهید‌ اختری و شهید حنیفه‌زاده می‌باشند. از طرفی ایستگاه متروی جوانمرد قصاب در این محله دسترسی به سایر نقاط تهران را برای ساکنین خود فراهم کرده است. علاوه بر آن ایستگاه‌های تاکسی و خطوط اتوبوس‌های تندروی فراوانی در این محله به چشم می‌خورند.

امکانات محله جوانمرد قصاب

این محله از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است. به گونه‌ای که مدارس متعددی که در این منطقه قرار دارند، این امکان را فراهم کرده است تا هنگام خرید خانه در این محله از جهت ثبت‌نام فرزندان خود استرسی نداشته باشید. علاوه بر آن در این محله مراکز خرید متنوعی چون پاساژ قائم و پاساژ ولیعصر-2 به چشم می‌خورند. همچنین بوستان‌های فراوانی در این محله وجود دارند که با انتخاب آن‌ها می‌توانید اوقات خوشی را کنار عزیزانتان رقم بزنید.

خرید آپارتمان در دولت آباد

خرید آپارتمان در دیلمان

خرید آپارتمان در شهادت