سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در زمزم تهران

محله زمزم در محدوه جنوب تهران و در منطقه هفده شهرداری قرار گرفته است. این محله از شمال با خیابان مهدوی و خیابان فلاحی، از شرق با بزرگراه چراغی، از جنوب با خیابان شهید غلامرضایی و از غرب با خیابان شهید آقایاری، خیابان مجتبی متین و خیابان نسترن محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های بوستان ولایت، شریعتی شمال، زهتابی، مقدم، گلچین و جلیل قرار دارد. علاوه بر آن خیابان زمزم و خیابان شعبه نفت از مهم‌ترین خیابان‌های این منطقه به شمار می‌روند.

قیمت آپارتمان در محله زمزم

قیمت آپارتمان در این محله مانند سایر محله‌ها با توجه به عوامل گوناگونی از قبیل موقعیت جغرافیایی، قدمت بنا و متراژ متفاوت است. اما با توجه به آنکه محله زمزم در جنوب تهران قرار دارد، قیمت آپارتمان در این محله نسبت به سایر محله‌های تهران پایین‌تر است و به راحتی می‌توانید آپارتمان مورد نظر خود را خریداری کنید.

دسترسی به محله زمزم

این محله در محدود طرح زوج و فرد قرار ندارد. بنابراین به راحتی می‌توانید با اتومبیل خود به این منطقه تردد کنید. علاوه بر آن به دلیل نزدیکی به بزرگراه چراغی رفت‌و‌آمد به این محله بسیار راحت است. همچنین برای رفاه حال بیشتر مردم در این منطقه؛ ایستگاه‌های اتوبوس زمزم، شهربانو، ورزشگاه و میدان مقدم قرار دارند و ایستگاه متروی زمزم و شریعتی نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو به این منطقه می‌باشند.

امکانات محله زمزم

این محله از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. مراکز درمانی، داروخانه‌های شبانه‌روزی و مساجد متعدد در این محله به چشم می‌خورند. همچنین بوستان‌های فراوانی از جمله بوستان دانش، بوستان هویزه، بوستان کوثر و بوستان ولایت در این منطقه قرار دارند.

خرید آپارتمان در زهتابی

خرید آپارتمان در گلچین

خرید آپارتمان در مقدم