سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شادآباد تهران

شاد‌آباد محله‌ای قدیمی در جنوب غربی تهران است که در منطقه هجده شهرداری قرار دارد. این محله از شمال با جاده سعید آباد، از شرق با خیابان عباس انصاری، خیابان علی‌پور و خیابان محمد طاهری، از جنوب با بلوار مهتدی و از غرب با بلوار هاشمی محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های 17 شهریور، یافت‌آباد جنوبی، سعیدآباد و شمس‌آباد قرار دارد.

قیمت آپارتمان در محله شادآباد

قیمت آپارتمان در این محله مانند سایر محله‌ها با توجه به عوامل گوناگونی از قبیل موقعیت جغرافیایی، قدمت بنا و متراژ متفاوت است. با توجه به آنکه محله شادآباد در جنوب غرب تهران قرار دارد، به نسبت سایر محله‌ها از آب‌و هوای خوبی برخوردار است. بنابراین این موضوعات افراد زیادی را برای خرید ملک در این محله ترغیب می‌کند. لازم است بگوییم قیمت آپارتمان در این محله نسبت به سایر محله‌های تهران پایین تر است و به راحتی می‌توانید آپارتمان مورد نظر خود را خریداری کنید.

دسترسی به محله شادآباد

این محله در محدوده طرح زوج و فرد قرار ندارد. بنابراین به راحتی می‌توانید با اتومبیل شخصی خود در هر ساعت از روز به آن رفت‌و‌آمد کنید. علاوه بر آن محله شادآباد امکانات دسترسی خوبی به ایستگاه اتوبوس و مترو دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله مترو آزادگان است. همچنین در این منطقه ایستگاه‌های اتوبوس ابراهیم‌آباد، شهدای شادآباد و رضوان نیز قرار دارند.

امکانات محله شادآباد

محله شادآباد از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. ساکنان این محله انواع امکانات رفاهی را در اختیار دارند. امکانات این محله شامل مرکز گیاه‌شناسی غدیر، سالن های آمفی تئاتر، درمانگاه‌ها و داروخانه‌های شبانه‌روزی، بوستان رودکی و بوستان مهر می‌باشد. همچنین بازار بزرگ آهن نیز در این محله قرار دارد.

خرید آپارتمان در یافت آباد

خرید آپارتمان در 17 شهریور

خرید آپارتمان در خلیج فارس