سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در فلاح تهران

محله فلاح از مناطق قدیمی در جنوب شهر تهران است. این محله در گذشته روستای قدیمی پر از باغات میوه بوده که با توسعه شهرنشینی به تدریج از باغات میوه کاسته شده و آپارتمان‌ها جای آن را گرفته‌اند. اکنون این محله در منطقه هفده شهرداری قرار دارد. وجود مسجد بزرگ ابوذر در این محله باعث شد تا نام آن از محله فلاح به ابوذر تغییر کند.

این محله از شمال با خیابان رشیدی جهان و خیابان مهمان‌نوازان، از شرق با خیابان حسین‌نژاد و خیابان حقیقی جنوبی، از جنوب با خیابان ابوذر، خیابان فلاحی، خیابان سوری، خیابان فتحی و خیابان فراهانی و از غرب با میدان ابوذر و خیابان احمدی محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های باغ‌خزانه، امام‌سجاد، امامزاده‌حسن، مقدم، گلچین و طوس قرار دارد.

قیمت آپارتمان در محله فلاح

 انتخاب یک محله خوب می‌تواند تا حد زیادی در آرامش شما نقش داشته باشد؛ چرا که خانه را می‌توان بازسازی نمود و تغییر داد، اما محله را نمی‌توان به سادگی تغییر داد. به همین دلیل بسیاری از افراد برای خرید خانه نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند. علاوه بر این موضوع آنچه که در تعیین قیمت ملک تاثیر گذار است متراژ، موقعیت جغرافیایی و قدمت‌ بنا است. قیمت آپارتمان در این محله نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محلات تهران متوسط رو به پایین است. بنابراین شما می‌توانید با بودجه مناسب، خانه دلخواه خود را در این منطقه پیدا کنید.

دسترسی به محله فلاح

این محله در طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد و شما به راحتی می‌توانید با اتومبیل خود در این محله رفت و آمد کنید. محله فلاح ایستگاه مترو ندارد، اما شما می‌توانید از ایستگاه متروی زمزم که در مجاورت این محله قرار دارد، استفاده کنید. از سوی دیگر این منطقه از لحاظ خطوط تاکسی و اتوبوس نیز کاملا غنی است.

امکانات محله فلاح

این محله با قدمت بالا و جمعیت زیاد از لحاظ امکانات رفاهی کاملا بی‌نیاز است. به گونه‌ای که بیشتر مایحتاج ساکنین این محله در خود محله فلاح فراهم می‌شود. این محله از نظر امکانات درمانی جایگاه خوبی دارد، به‌ گونه‌ای که علاوه بر بیمارستان ضیائیان که در این محله قرار دارد، داروخانه‌ها و مراکز درمانی شبانه‌روزی فراوانی نیز در این منطقه به چشم می‌خورند. همچنین بوستان‌های فراوانی مانند پارک لاله، ابوذر و گل‌سرخ در این منطقه قرار دارند که می‌توانید اوقات خوشی را با عزیزانتان در آن رقم بزنید.

خرید آپارتمان در باغ خزانه

خرید آپارتمان در امامزاده حسن

خرید آپارتمان در ابوذر