سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در آذری تهران

محله آذری در منطقه هفده شهرداری تهران واقع شده است. جالب است بدانید آذری سابقا در مسیر رفت‌وآمد مردم بین تهران تا قزوین قرار داشت. آذری در گذشته به سه دلیل قرارگیری در مجاورت خیابان قزوین، روستای قلعه و امامزاده حسن رشد و توسعه پیدا کرد.

قیمت خرید آپارتمان در محله آذری

این محله یکی از محلات قدیمی در جنوب تهران به شمار می‌رود. آذری از شمال به خیابان قزوین و خیابان قدرت پاکی، از شرق به خیابان لقمان حکیم، از جنوب به خیابان یافت آباد و خیابان مشفق کاشانی، از غرب به بزرگراه آیت‌الله سعیدی و بلوار زرندی منتهی می‌شود. متوسط قیمت خرید آپارتمان در این محله نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محلات شهر تهران، پایینتر است.

 همچنین این محله در مجاورت محلات امامزاده عبدالله، شاندیز، شمشیری، تولید دارو، شبیری، امامزاده حسن و طوس قرار دارد.

راه‌های دسترسی به محله آذری

محله آذری با دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار می‌باشد. همچنین پایانه شمشیری و خطوط اتوبوسرانی آذری -آزادی و آذری-انقلاب موجبات دسترسی راحت و آسان ساکنین این محله را فراهم کرده است.  همچنین وجود سه راه آذری به عنوان گذرگاهی مناسب برای تردد بین مناطق 17 ، 18، 10 و 9 از دیگر مواهب برای مردم ساکن در این منطقه به شمار می‌رود.

امکانات این محله

این محله امکانات تفریحی، مذهبی، درمانی و رفاهی بسیاری دارد. این امکانات مشتمل بر بوستان گل گندم، بوستان فتح المبین، بوستان نوجوان، بوستان آتش نشان، بوستان سرو، بوستان بنفشه، مجموعه ورزشی گل گندم، بازار مبل یافت آباد، بازار امامزاده حسن،  امامزاده عبدالله، بیمارستان غیاثی، بیمارستان ضیائیان و مجتمع تجاری گلها می‌شود.

خرید آپارتمان در امام زاده حسن

خرید آپارتمان در تولید دارو

خرید آپارتمان در شبیری