سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شوش تهران

محله شوش در منطقه پانزده شهرداری تهران واقع شده است. این محله یکی از محلات قدیمی تهران به شمار می‌رود، همچنین در گذشته مجاور دروازه غار و دروازه شاه عبدالعظیم قرار گرفته بود. این محله را به دلیل واردات لوازم بلور و چینی و در کل لوازم آشپزخانه، به عنوان بازار بلور تهران می‌شناسند.

این محله از سمت شمال به خیابان شوش و خیابان نیلی، از سمت غرب به میدان شوش، خیابان فدائیان اسلام، خیابان ری و خیابان صاحب جمع از سمت جنوب به خیابان هفده شهریور، خیابان رضاخانی و بلوار رجب‌نیا منتهی می‌شود. همچنین این محله در مجاورت محلاتی همچون باغ آذری، محله مولوی، محله کوثر، محله طیب، محله مظاهری و محله بیسیم قرار گرفته است.

قیمت خرید آپارتمان در محله شوش

محله شوش از محلات قدیمی منطقه پانزده شهرداری تهران به شمار می‌رود. شوش را به عنوان اولین مرکز فروش بلور در تهران می‌شناسند. همچنین میدان شوش از قدیمی‌ترین میدان‌های تره‌بار در تهران محسوب می‌شده است. میانگین قیمت خرید آپارتمان در محله شوش نسبت به سایر مناطق پایین است. در این محله تهران خیابان‌های مهمی همچون خیابان تاجیک، خیابان رضاخانی، خیابان کوه گچی، خیابان هفده شهریور و خیابان فدائیان اسلام قرار دارد.

راه‌های دسترسی به محله شوش

این محله از نظر حمل و نقل بهترین موقعیت دسترسی را دارد، زیرا وجود ایستگاه مترو شوش در آن موجب تردد راحت و آسان ساکنین این محله شده است.  همچنین برخورداری از ایستگاه اتوبوس و تاکسی موجب شده که این محله از شلوغ‌ترین و پر رفت‌وآمد‌ترین محلات تهران به شمار برود. لازم است بدانید نزدیک‌ترین بزرگراه به این محله، بزرگراه بعثت است که به خیابان هفده شهریور متصل شده است.

امکانات محله شوش

این محله به دلیل نزدیک بودن به خطوط ریلی بین شهری و برخورداری از امکانات تفریحی، آموزشی و ورزشی همچون بوستان بعثت، استخر بعثت، استادیوم کارگران، مدرسه دخترانه معصومیه اسلامی، مدرسه پسرانه شهید فیاض، پایانه اتوبوسرانی برون شهری جنوب موجبات آرامش و امنیت خاطر ساکنین این محله را فراهم کرده است.

خرید آپارتمان در بیسیم – ولیعصر

خرید آپارتمان در طیب

خرید آپارتمان در مظاهری