سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در اتابک تهران

محله اتابک در جنوب شرقی تهران و در منطقه پانزده شهرداری قرار دارد. این محله از شمال با بزرگراه امام علی و خیابان خاوران، از شرق با خیابان رضایی و خیابان هاشم آباد، از جنوب با بزرگراه بعثت و از غرب با خیابان ذوالفقاری محدود شده است. همچنین این محله در مجاورت با محله‌های ابوذر، کیانشهر شمالی، آهنگ غربی، مینایی، شهید بروجردی و دولاب قرار دارد.

قیمت آپارتمان در محله اتابک

قیمت آپارتمان در  این محله همچون سایر محله‌ها با درنظر گرفتن عوامل گوناگونی از قبیل متراژ، موقعیت جغرافیایی و قدمت بنا محاسبه می‌شود. اما این محله بدلیل بافت قدیمی که دارد، قیمت خانه در آن متوسط رو به پایین است و با حداقل بودجه‌ نیز می‌توانید در این محله صاحب خانه شوید.

دسترسی به محله اتابک

این محله در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد. بنابراین نمی‌توانید در هر ساعتی از روز از اتومبیل شخصی خود استفاده کنید. محله اتابک فاقد مترو می‌باشد، اما می‌توانید برای عبور و مرور از دو ایستگاه متروی بعثت و ایستگاه متروی کیانشهر که در مجاورت این محله قرار دارند، استفاده کنید. همچنین ایستگاه‌های اتوبوس‌ چون ایستگاه اتوبوس هاشم آباد، ایستگاه اتوبوس باسکول و اتابک در این محله قرار دارند که دسترسی را برای ساکنانش راحت‌تر می‌کنند.

امکانات محله اتابک

اگر به خرید لوستر علاقه دارید، باید تاکنون سری به این محله زده باشید؛ چرا که محله اتابک مرکز خرید لوستر در جنوب شرق تهران است. در این محله بوستان‌های فراوانی همچون بوستان مبعث، بوستان آویشن، بوستان عناب، بوستان البرز نو و بوستان پونه به چشم می‎‎‌خورند. همچنین امکانات رفاهی دیگری از قبیل مساجد، حسینیه‌های فراوان، مدارس متعدد، بانک صادرات و بانک رفاه کارگران نیز در این منطقه قرار دارند.

خرید آپارتمان در هاشم آباد

خرید آپارتمان در شهرک بروجردی

خرید آپارتمان در آهنگ