سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در پیروزی تهران

محله پیروزی در محدوده‌ شرقی شهر تهران و منطقه سیزده شهرداری واقع شده است. این محله از شمال با خیابان پنجم نیرو هوایی، میدان دوم نیرو هوایی، خیابان سی و یکم و خیابان سالاری، از شرق با خیابان سی متری نیرو هوایی، از جنوب با خیابان پیروزی و بلوار ابوذر و از غرب با خیابان یکم نیرو هوایی محدود شده است. بعلاوه محله پیروزی با محله‌های ‌نیرو هوایی، کوی زینیبه، پرستار، حافظیه و دهقان مجاورت دارد.

قیمت خرید آپارتمان در محله پیروزی

یکی از دلایل محبوبیت این محله دسترسی آسان به نقاط مختلف تهران و امکانات رفاهی مختلف در کنار قیمت نسبتا مناسب است. البته این محله نیز مانند اکثر مناطق و محلات تهران رو به رشد و آپارتمان سازی است و بافت قدیمی آن روز به روز کمتر می‌­شود. با توجه به این موارد، خرید آپارتمان در محله پیروزی، به این دلایل افزایش پیدا کرده است. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان پیروزی، خیابان دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم نیرو هوایی، اشاره کرد.

دسترسی به محله پیروزی

این محله در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد نبوده و معمولا ترافیک سنگینی در آن مشاهده می‌شود. اما راه‌های بسیاری برای رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی وجود دارد. بعنوان مثال، ایستگاه متروی نیرو هوایی، ایستگاه نبرد و ایستگاه پیروزی، راهی آسان برای حمل و نقل عمومی شماست. اتوبوس‌­های تندرو نیز در خطوط ۳ و ۹ از این محله عبور می­‌کنند. در صورت نیاز به وسیله نقلیه شخصی می­‌توان از بزرگراه امام علی در مرکز خیابان پیروزی استفاده کرد. این بزرگراه نقش مهمی در کاهش ترافیک منطقه داشته است. دیگر مسیر­های دسترسی محله پیروزی، بزرگراه یاسینی و بزرگراه بسیج در شرق و بزرگراه محلاتی در جنوب است.

امکانات محله پیروزی

از اماکن مهم این محله می‌توان به رستوران عمارت شاهکار، بوستان حافظ، رستوران گردسوز، تالار و رستوران قصر پیروزی، درمانگاه فرهنگیان، درمانگاه ولیعصر، مرکز خرید پانوراما و مرکز خرید کساء اشاره کرد.

خرید آپارتمان در پرستار

خرید آپارتمان در حافظیه

خرید آپارتمان در دهقان