سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در نیرو هوایی تهران

نیرو هوایی یکی از محله‌های منطقه سیزده شهرداری تهران به شمار می‌رود. همانطور که از نام این محله پیداست، در گذشته اغلب ساکنان آن افراد نظامی و درجه‌دار بوده‌اند؛ به همین دلیل به این نام معروف شد و همچنان نیز این نام را یدک می‌کشد.

خیابان نیرو هوایی از قسمت جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به 30 متری نیرو هوایی، از غرب به خیابان دهقان و از شمال به پادگان نیرو هوایی متصل می‌شود.

قیمت آپارتمان در نیرو هوایی

نیرو هوایی یکی از محله‌های گران قیمت شرق تهران به شمار می‌رود. در خصوص بافت مسکونی این محله نیز می‌توان گفت که تلفیقی از واحدهای مسکونی نوساز و قدیمی ساخت است.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در نیرو هوایی هستید، لازم است که بدانید اغلب واحدهای مسکونی واقع در این محله دارای متراژ بالا هستند. البته این به معنا نیست که امکان یافتن خانه‌های زیر 80 متر وجود ندارد.

بیشتر خانه‌های حیاط دار این محله، قدمتی طولانی دارند. همچنین خانه‌های نوساز و کم سن زیادی در این منطقه ساخته شده‌اند یا در حال ساخت هستند که از بافت مناسب و خوبی برخوردار می‌باشند.

دسترسی به محله نیرو هوایی

یکی از مزایای خرید آپارتمان در نیرو هوایی دسترسی راحت به سایر مناطق تهران است. وجود ایستگاه متروی نیرو هوایی باعث شده است تا ساکنان این محله که قصد استفاده از خودروی شخصی را ندارند، به راحتی بتوانند به سایر نقاط شهر تردد کنند. استفاده از ایستگاه های متروی پیروزی و نبرد نیز برای رسیدن به این محله امکان‌پذیر است.

امکانات محله نیرو هوایی

در این محله امکانات رفاهی مناسبی برای ساکنان آن وجود دارد که به راحتی می‌توانند نیاز روزانه خود را تأمین کنند.

بافت شهری منطقه نیرو هوایی همانند مناطق جنوبی تهران فشرده نیست. به دلیل اینکه این محله اغلب بافت مسکونی دارد، در ساعت پیک تردد شاغلان، شاهد ترافیک سنگین در این محله نیستیم. البته دسترسی راحت ساکنان این محله به مترو، به شدت از حجم شلوغی و ترافیک در این محله کاسته است. البته گستردگی خیابان‌ها و بافت شهری بسیار منظم، از دیگر دلایل راحتی رفت و آمد در نیرو هوایی است.

خرید آپارتمان در پیروزی

خرید آپارتمان در دهقان

خرید آپارتمان در زاهد گیلانی