سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در نبرد تهران

محله نبرد یکی از محلات قدیمی و پر رفت‌و‌آمد تهران به شمار می‌رود که به دو بخش نبرد شمالی و نبرد جنوبی تقسیم می‌شود. خیابان نبرد شمالی در منطقه چهارده و نبرد جنوبی در منطقه پانزدهم شهرداری تهران واقع شده‌اند. امکانات رفاهی، آموزشی موجود در این محله موجب رفت‌و‌آمد بیشتر مردم به این منطقه شده است.

این محله یکی از محلات قدیمی تهران به شمار می‌رود. این محله در منطقه 14 و 15 تهران واقع شده است که از سمت شمال به خیابان پیروزی و ایستگاه متروی نبرد و از سمت جنوب به ترمینال خاوران و خیابان خاوران منتهی می‌شود. محله‌های اطراف نبرد مشتمل بر خیابان پیروزی، نظام آباد، وحیدیه، سی متری نیروی هوایی، دروازه دولاب و افسریه می‌شوند.

قیمت خرید آپارتمان در محله نبرد

این محله، از محلات بلوار ابوذر و آهنگ می‌گذرد. این خیابان با بافت فرهنگی خوب و امکانات رفاهی زیادی که دارد، نظر اکثر خریداران مسکن را به خود جلب می‌کند. قیمت خرید مسکن در این محله به نسبت میانگین نرخ در تهران، متوسط است. خیابان نبرد، یکی از مهمترین خیابان‌های تهران محسوب می‌شود. این خیابان به خیابان‌های پرترددی چون خیابان ده حقی یا همان آهنگ، بزرگراه آهنگ، نبرد جنوبی، خاوران، بقایی و 35 متری ولیعصر پیوند خورده است.

راه های دسترسی به محله نبرد

خیابان نبرد از نظر محل قرارگیری، بهترین موقعیت را از نظر دسترسی نسبت به سایر محلات مجاور دارد. این محله از چهار جهت با بزرگراه‌های محلاتی و بسیج و امام علی و بعثت احاطه شده است. همچنین خط متروی 4 کلاهدوز-ارم سبز از این محله عبور می‌کند. ایستگاه متروی نبرد بهترین امکان دسترسی را برای کارمندان و دانشجویان فراهم می‌کند. همینطور خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی بسیاری در این خیابان وجود دارند که منجر به تسهیل تردد ساکنین در این محله می‌شود.

امکانات محله نبرد

این محله امکانات رفاهی، فرهنگی، مذهبی و آموزشی بسیاری دارد که از جمله امکانات آموزشی آن می‌توان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب واقع در تقاطع خیابان نبرد جنوبی و خیابان ده حقی نام برد. از دیگر امکانات آن می‌توان به پایگاه آتش نشانی، باغ گل، دادگاه خانواده، مسجد شهید بهشتی و بوستان سهند اشاره کرد. همچنین پردیس تئاتر تهران واقع در نبرد جنوبی رنگ و لعاب فرهنگی به این محله بخشیده است. وجود مراکز خرید متنوع از دیگر مزایای این محله به شمار می‌رود.

خرید آپارتمان در تاکسیرانی

خرید آپارتمان در ابوذر

خرید آپارتمان در آهنگ