سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شکوفه تهران

محله شکوفه از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب شرقی تهران واقع شده است. این محله در منطقه چهارده شهرداری تهران قرار گرفته است. آپارتمان‌های این منطقه به دلیل برخورداری از قیمت مناسب، ساکنین زیادی را در خود جای داده است.

قیمت خرید خانه در محله شکوفه

این محله از سمت شمال به خیابان مجاهدین، خیابان آریایی پور، خیابان پیروزی و از سمت غرب به خیابان هفده شهریور و خیابان امیر کبیر، از سمت جنوب به میدان شکوفه، خیابان دژکام و خیابان کیامنش منتهی می‌شود. میانگین قیمت خرید آپارتمان در این محله نسبت به سایر مناطق مجاور پایین است. شکوفه دارای طرح زوج و فرد نیز می‌باشد. همچنین این منطقه در جوار محلاتی همچون دروازه شمیران، محله ایران، صفا، آبشار، دلگشا، جابری و مینا قرار دارد.

راه‌های دسترسی به محله شکوفه

محله شکوفه از بهترین دسترسی نسبت به سایر مناطق همجوار خود برخوردار است. لازم است بدانید قرارگیری خط متروی شهری مانند خط متروی نبرد و متروی شهدا و همچنین خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی در خیابان هفده شهریور و خیابان پیروزی، موجب تردد بیشتر و بهتر ساکنان این منطقه نسبت به دیگر مناطق همجوار آن شده است.

شکوفه  همچنین به خیابان‌های مهمی همچون خیابان پیروزی، خیابان هفده شهریور، خیابان ابن سینا،  خیابان درودیان، خیابان کیامنش،  خیابان شریعتی، خیابان شکوفه، خیابان نور صالحی، کوچه برهمن، اتوبان امام علی و ایستگاه متروی نبرد متصل گردیده است.

امکانات  محله شکوفه

محله شکوفه امکانات رفاهی بسیاری دارد. یکی از این امکانات نزدیکی به مراکز خرید همچون پاساژ یاس شکوفه و همچنین فروشگاه اتکا در جوار سه راه شکوفه است. از دیگر امکانات این منطقه می‌توان به امکانات تفریحی و ورزشی مانند سینما ناهید، سینما میلاد، سرای محله شکوفه، بوستان شقایق، بوستان گلزار و مجموعه ورزشی شکوفه، اشاره کرد. در این منطقه اداره امور مالیاتی جنوب شرق تهران، پایانه اتوبوسرانی برون‌شهری شرق تهران، بیمارستان فجر و بیمارستان مردم مشغول خدمت‌رسانی به مردم می‌باشند.

خرید آپارتمان در ایران

خرید آپارتمان در چهارصد دستگاه

خرید آپارتمان در صفا