سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در مولوی تهران

محله مولوی در محدوده‌ جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه دوازده شهرداری قرار گرفته است و از شرق با میدان قیام و خیابان ری، از جنوب با میدان و خیابان شوش، از غرب با میدان محمدیه و خیابان خیام و از شمال با خیابان مولوی محدود شده است. همچنین مولوی با محله‌های ‌باغ آذری، سنگلج،  بازار، خانی آباد، کوثر، قیام، مظاهری، شوش و سیروس مجاورت دارد. خیابان مولوی که یکی از بزرگ‌ترین و کامل‌ترین مراکز فروش پارچه و پرده و خوار‌و‌بار است، باعث جذب خریداران بسیاری به این منطقه شده است.

قیمت خرید آپارتمان در مولوی

محله مولوی به دلیل داشتن بافتی قدیمی، ساختار منظمی نداشته و اکثر ساختمان‌های آن قدیمی و دارای تعداد طبقات کم هستند. خیابان مولوی با تبدیل شدن به مرکز تجاری بزرگ، از ترافیک سنگینی رنج می‌برد. به همین دلیل بیشتر بافت‌های مسکونی اطراف آن رفته رفته نابود شده و جای خود را به انبارهای بزرگ و در حال ساخت داده‌اند. افرادی که قصد خرید آپارتمان در مولوی تهران را دارند، بهتر است بدانند بافت کوچه‌های این محله چیزی شبیه به بازار است. مناسب بودن قیمت فروش و اجاره آپارتمان در محله مولوی، متقاضیان زیادی را به سمت خود کشانده است. این محله در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد می‌باشد و از اماکن مهم این محله می‌توان به بازار مولوی، بوستان حقانی، بازار پرده، بوستان خواجوی کرمانی، بوستان شوش، بوستان بهاران، پاساژ روحی و مرکز تجاری نفیس اشاره کرد.

راه‌های دسترسی به محله مولوی

محله مولوی به دلیل قرار داشتن در محدوده مرکزی شهر دارای حمل و نقل عمومی بسیار قوی است. تمامی خیابان‌های اطراف محله مولوی دارای خطوط حمل و نقل عمومی بوده و در خیابان مولوی نیز خطوط بی آر تی وجود دارند. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله، ایستگاه متروی مولوی در خیابان مولوی است. ایستگاه‌های متروی میدان محمدیه، مهدیه و خیام نیز به این محله دسترسی دارند.

خرید آپارتمان در شاپور

خرید آپارتمان در بازار

خرید آپارتمان در قیام