سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در میدان انقلاب تهران

انقلاب یکی از محله‌های قدیمی تهران است که در منطقه یازده شهرداری واقع شده است. محله انقلاب از شمال با خیابان انقلاب، از شرق با خیابان حافظ، از جنوب با خیابان جمهوری اسلامی و از غرب با میدان انقلاب اسلامی و خیابان کارگر جنوبی محدود شده است. این محله با محله‌های ‌فردوسی، شیخ هادی، نصرت، دانشگاه تهران، نجات اللهی و جمالزاده نیز مجاورت دارد. خیابان انقلاب یکی از معروف‌ترین خیابان‌های تهران است که افراد زیادی حداقل یکبار در طول عمر خود به آن‌جا مراجعه کرده‌اند. در این خیابان مغازه‌های کتابفروشی زیادی وجود دارد که همین موضوع باعث شده است دانشجویان زیادی به این خیابان مراجعه نمایند.

قیمت خرید آپارتمان در میدان انقلاب

بطور کلی این محله به دلیل دسترسی بالایی که به محله‌های دیگر تهران دارد، افراد زیادی را به خرید آپارتمان در محله انقلاب ترغیب کرده است. قیمت ملک در این محله مناسب بوده، اما به موقعیت جغرافیایی، میزان دسترسی، متراژ و .... نیز بستگی دارد.

راه‌های دسترسی به میدان انقلاب

علاوه بر اتوبوس‌های درون شهری که در خیابان‌های کارگر و جمهوری در تردد هستند، خطوط اتوبوس‌های بی آر تی نیز از اطراف این میدان عبور می‌کنند و با استفاده از خط بی آر تی آزادی – تهرانپارس می‌توانید به این میدان برسید. تاکسی‌های درون شهری زیادی نیز در اطراف این میدان در تردد هستند که عمده آن‌ها در خیابان شانزده آذر و خیابان انقلاب حرکت می‌کنند. ایستگاه مترو میدان انقلاب و تئاتر شهر نیز از راه‌های دسترسی به میدان انقلاب هستند. این محله در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد می‌باشد.

امکانات میدان انقلاب

یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی، یعنی دانشگاه تهران، در نزدیکی میدان انقلاب واقع شده است. بعلاوه شما می‌توانید در انقلاب و مجاورت آن تعداد زیادی کافه و رستوران‌های مختلف را مشاهده کنید. از دیگر اماکن مهم این محله نیز می‌توان به بوستان دانشجو، پاساژ شانزلیزه، رستوران و کافی شاپ بوفالو، پاساژ حافظ، هتل رستوران پارس، مرکز تجاری یگانه و کافه رستوران فود میامی اشاره کرد.

خرید آپارتمان در جمالزاده – حشمت الدوله

خرید آپارتمان در فردوسی

خرید آپارتمان در شیخ هادی