سایت خرید ملک و آپارتمان در امیربهادر

امیربهادر محله‌ای قدیمی در جنوب تهران است که در منطقه یازده شهرداری قرار دارد. بافت قدیمی حاکم بر این منطقه باعث شده تا حال و هوای تهران قدیم همچنان در این محله جریان داشته باشد. این محله از شمال با خیابان بشیری و خیابان ولیعصر، از شرق با خیابان وحدت اسلامی و از جنوب با خیابان مولوی محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های گمرک، خانی‌آباد، سنگلج و امیریه قرار دارد.

قیمت آپارتمان در محله امیربهادر

انتخاب یک محله خوب می‌تواند تا حد زیادی در آرامش شما نقش داشته باشد؛ چرا که خانه را می‌توان بازسازی نمود و تغییر داد، اما محله را نمی‌توان به سادگی تغییر داد. به همین دلیل بسیاری از افراد برای خرید خانه نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند. علاوه بر این موضوع آنچه که در تعیین قیمت ملک تاثیرگذار است، متراژ، موقعیت جغرافیایی و قدمت ‌بنا است. در این محله هر دو نوع ساختمان نوساز و قدیمی را مشاهده می‌کنید. همین امر سبب می‌شود که انتخاب‌های بیشتری برای خرید خانه داشته باشید. قیمت آپارتمان در این محله نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محله‌های تهران متوسط رو به پایین است.

دسترسی به محله امیربهادر

با توجه به اینکه محله امیربهادر در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد قرار دارد، همچنان دسترسی به این محله بسیار راحت است؛ چرا که این محله از لحاظ خطوط تاکسی و اتوبوس بسیار غنی است. ایستگاه‌های اتوبوس این محله شامل ایستگاه مدرس، ایستگاه مولوی، ایستگاه ولیعصر، لیستگاه وحدت اسلامی و ایستگاه پل امیر بهادر می‌شوند. محله امیربهادر ایستگاه مترو ندارد، اما شما می‌توانید با استفاده از ایستگاه متروی مهدیه که در مجاورت این محله قرار دارد، به راحتی رفت و آمد کنید.

امکانات محله امیربهادر

محله امیربهادر به دلیل قدمت زیاد، مکان‌های دیدنی بسیاری را در خود جای داده است. از محبوب‌ترین مکان‌های دیدنی این محله می‌توان به خانه امیر بهادر که در خیابان ولیعصر قرار دارد، اشاره کرد که از زیباترین خانه‌های تاریخی در میان محله‌های تهران است. اما مکانهای دیدنی این محله تنها به خانه امیربهادر ختم نمی‌شود.

خرید آپارتمان در امیریه

خرید آپارتمان در سنگلج

خرید آپارتمان در قلمستان