خرید و فروش خانه و آپارتمان در ولنجک

ولنجک یکی از محله‌های خوش آب و هوای شمال تهران، واقع در منطقه یک است. دلیل خوش آب و هوا بودن ولنجک، قرارگیری در بین کوهپایه‌های قله توچال است. این محله از سمت شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه چمران، از شرق به رودخانه ولنجک و زعفرانیه و از سمت غرب به درکه متصل می‌شود.

بافت این محله‌ اعیان‌نشین نسبت به محلات مرکزی و جنوبی شهر تفاوت‌هایی دارد. با افزایش ساخت و ساز آپارتمان‌ها، این منطقه هم شکل لوکس و مدرن را به خود گرفته است. البته که هنوز در بعضی از ناحیه‌های این منطقه، خانه‌های قدیمی و کلنگی نیز دیده می‌شود.

محله ولنجک تهران، در نزدیکی محله‌های محمودیه، اوین و زعفرانیه قرار گرفته است و از مهم‌ترین خیابان‌های این محله می‌توان به خيابان ولنجک، خيابان ساسان، خيابان سيزدهم، خيابان يمن، خيابان اميرآبادی و بلوار دانشجو اشاره کرد.

قیمت خانه در ولنجک

میانگین قیمتی ملک در ولنجک به دلیل قرارگیری در شمال تهران و نزدیکی به ارتفاعات توچال، کمی بالا است. روزانه در این محله شاهد ساخت و ساز خانه‌های ویلایی و آپارتمانی لوکس با دیزاین‌های متفاوت هستیم که همین خاص بودن، علت بالا بودن قیمت خانه‌های ولنجک است.

سایت دلتا شما را در خریدوفروش هر خانه در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در ولنجک یا قیمت آپارتمان 60 متری در ولنجک را بر اساس قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

راه‌های دسترسی

ولنجک دسترسی خوبی به وسایل نقلیه عمومی دارد. ایستگاه متروی نزدیک به این محله ایستگاه تجریش است و اتوبوس و تاکسی‌هایی هم برای رساندن شما به مقصد مورد نظرتان وجود دارد. اگر هم خودروی شخصی دارید، می‌توانید از طریق بزرگراه چمران به مسیر دلخواه خود بروید.

امکانات محله ولنجک

در ولنجک امکانات آموزشی، درمانی، رفاهی و ورزشی به وفور یافت می‌شود. از مراکز درمانی این محله می‌توان به بیمارستان دولتی طالقانی و بیمارستان خصوصی رامتین، از مراکز آموزشی مهم، به دانشگاه شهید بهشتی، از مهم‌ترین مراکز خرید این محله، مرکز خرید گالریا در دویست متری رودخانه ولنجک و مرکز خرید توچال و از مکان‌های تفریحی آن به بوستان‌های سرسبز نگین واقع در بلوار دانشجو، تندرستی، ساسان در کنار رودخانه ولنجک و ... اشاره کرد. یکی از جذاب‌ترین مکان‌های تفریحی ولنجک، تله کابین توچال واقع در انتهای خیابان ولنجک و در ۳ کیلومتری میدان تجریش است.

اگر قصد خرید آپارتمان در ولنجک یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در ولنجک را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

 خرید آپارتمان در محمودیه

خرید آپارتمان در زعفرانیه

خرید آپارتمان در تجریش