سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در اندرزگو تهران

با توجه به امکاناتی که در محله اندرزگو در اختیار ساکنین قرار می­‌ گیرد اغلب افراد علاقه مند به خرید ملک در این محله و متقاضی مسکن در این منطقه هستند. طرح‌های توسعه و نوسازی؛ شخصی و سازمانی در این منطقه تعداد واحدهای شیک و لوکس آن را روز به‌ روز افزایش داده است. بنابراین بافت کنونی محله اندرزگو ترکیبی است از خانه‌های نوساز و سنتی در کنار یکدیگر و بافت بومی آن روزانه در حال تغییر به سمت آپارتمان های مدرن و نوساز است. اغلب خیابان­‌های این بلوار از نظر قیمتی و مطلوبیت در یک رده قرار دارند. با این وجود خیابان‌­هایی که به فرمانیه و نیاوران نزدیک تر هستند متقاضی بیشتری دارند. خیابان‌هایی همچون عبدالهی، سلیمی، اشکستان پور، طالقانی، چیذر و ارکیده از جمله مهم ترین خیابان‌­های منطقه اندرزگو محسوب می­‌شوند.

 اندرزگو کجای تهران است؟

محله اندرزگو یکی از محله‌های اصیل شمال تهران واقع در منطقه یک شهرداری است. اگر قصد خرید خانه در این محله را دارید بد نیست بدانید که تا قبل از راه‌ ­اندازی پل صدر این محله مملو از مغازه ‌هایی بود که به فروش چوب، قلیان و یا تعمیرخودرو مشغول بودند. بلوار اندرزگو حدودا سال 1385 شکل گرفت. همچنین با توجه به وجود مغازه‌­های متعددی که به فروش انواع خوراکی­‌ ها و فست فودها مشغول هستند اندرزگو به محلی برای رستوران‌گردی تبدیل شده است. خرید آپارتمان در اندرزگو با توجه به موقعیت محله و ویژگی‌هایی که دارد، یکی از انتخاب‌های میان قیمت رو به بالا در منطقه یک شهرداری تهران است. اندرزگو همچنان در برخی از قسمت‌ها، بافت سنتی و قدیمی خود را حفظ کرده است. موقعیت قرارگیری این محله در کنار بهترین مناطق شمالی شهر تهران، ارزش ملک ‌های مسکونی آن را بیش از پیش کرده است. خرید آپارتمان در اندرزگو به دلیل افزایش روز افزون ساخت ‌و سازها در این منطقه، یکی از پرطرفدارترین موردهای موجود در بازار املاک است. واحدهای نوساز و یا چندین ساله، خانه‌های مناسبی را برای سکونت افراد و خانواده­ها تشکیل داده اند.

قیمت خانه در اندرزگو تهران

جالب است بدانید که در این محله هر چه آپارتمان مورد نظرتان به بلوار اندرزگو نزدیک تر باشد، قیمت آن افزایش بیشتری خواهد داشت.  البته کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در این محله را دارند، می‌توانند با رعایت کامل نکات قانونی و احتیاط، واحدهای در حال ساخت و پیش‌ خرید را نیز مد نظر داشته باشند. در ضمن قابل ذکر است تعداد واحدهای کوچک و زیر صد متر مربع در این محله به سختی پیدا می‌شود که خود عامل مهمی در خرید آپارتمان است. خانه‌های ویلایی زیادی نیز در این محله وجود دارند که اکثر ساکنان آن را خانواده‌های اصیل این محله تشکیل می‌دهند.

امکانات تفریحی در اندرزگو

تقریبا انواع امکانات رفاهی و تفریحی در این محله وجود دارد به همین دلیل موجب شده است که افراد متقاضی زیادی تمایل به خرید خانه در محله اندرزگو را داشته باشند. دسترسی شهروندان به مراکز فروش و تامین مایحتاج زندگی در این محله بسیار آسان است. در این بلوار، مراکز خرید متنوعی همچون مرکز خرید فرمانیه، دریای نور و سانا وجود دارد که علاقمندان به مال گردی می­‌توانند به آنجا بروند. از سوی دیگر علاوه بر این مجتمع‌­های تجاری، در محله اندرزگو مغازه­‌ های بیشماری نیز فعال هستند. همچنین با توجه به رستوران­‌های متعددی که در این منطقه جای گرفته­‌اند یکی از توریست­‌پذیرترین منطقه های تهران نیز محسوب می­‌شود. اندرزگو به دلیل قرارگرفتن در مجاورت اتوبان صدر، یکی از محله‌­هایی است که به راحتی می‌توان از نقاط مختلف تهران به آن دسترسی داشت. این محله در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد بنابراین می­‌توانید به راحتی با وسیله نقلیه شخصی خود به این منطقه تردد کنید. اگر قصد استفاده از مترو را برای رسیدن به اندرزگو دارید باید در ایستگاه قیطریه که نزدیک ترین ایستگاه به بلوار اندرزگو است پیاده شوید. همچنین با تاکسی و اتوبوس نیز امکان تردد آسان به محله اندرزگو وجود دارد.