رهن و اجاره خانه و آپارتمان در ساری

اجاره آپارتمان در ساری، در سالیان اخیر رونق زیادی داشته است. ساری با قدمت‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر استان مازندران است و به دلیل آب و هوای عالی، امکانات رفاهی بسیار مناسب و طبیعت بی‌نظیرش همواره مقصد سرمایه‌گذاران و افرادی بوده است که تمایل به کسب سود از طریق ساخت و ساز داشته‌اند. افراد زیادی هستند که با مهاجرت به شهرهای شمالی علاقه‌مند به سکونت در خانه‌های ویلایی هستند و به همین دلیل اجاره خانه حیاط دار در ساری تقاضای بالایی دارد.

ساری شهری است که از نظر تاریخ و جاذبه‌های دیدنی طبیعی منحصر به ‌فرد است. در جای جای شهر اثری از تاریخ مشهود است و برای گشت‌وگذار در طبیعت به شما انتخاب‌های متعددی می‌دهد.

قیمت اجاره خانه در ساری

قیمت اجاره خانه در ساری بستگی به موقعیت خانه دارد. شهرستان ساری 6 شهر دارد که عبارتند از: فرح آباد، آکند، کیاسر، فریم، پایین هولار، ساری (مرکز شهرستان) و دارای 15 دهستان است. با توجه به تعدد شهرها و روستاها امکان اجاره خانه در ساری با بازه قیمتی متنوعی وجود دارد.

اگر خواهان سکونت در مناطق خوب ساری هستید، باید سراغ اجاره آپارتمان در محدوده خیابان پیروزی، کوی پیوندی، سلمان فارسی، فرهنگ و فدک بروید. قیمت اجاره آپارتمان در ساری، در این مناطق به دلیل استقبال فراوان و موقعیت مناسب این محله‌ها بالاست. قیمت اجاره آپارتمان در ساری در منطقه ۶۰۰ دستگاه و کوی برق بازه متوسطی دارد و مناطق بلوار کشاورز، کوی طالقانی، دخانیات و راهبند در پایین‌ترین سطح قیمت اجاره قرار دارند.

اجاره خانه ارزان در ساری

برای اجاره خانه ارزان در ساری می‌توان با تغییر پارامترهای موثر در نرخ اجاره اقدام نمود. مثلا با تغییر موقعیت، متراژ بنا، سن ساختمان و میزان امکانات منطقه می‌توان اقدام به اجاره خانه ارزان در ساری نمود. علاوه بر این، مناطقی مانند میرزمانی و راهبند ساری محله های ارزان ساری برای اجاره آپارتمان و خانه هستند.