خرید و فروش خانه و آپارتمان در ساری

خرید آپارتمان در ساری به معنی سرمایه‌گذاری و امکان سکونت در شهری است که تمدن چند هزار ساله دارد و در روزگاری نه چندان دور، پایتخت ایران زمین بوده است. ساری مرکز استان مازندران و از پرجمعیت‌ترین شهرهای شمال کشور است. رونق اقتصادی، کشاورزی و صنعت در ساری باعث شده که مهاجرت به این شهر و تقاضای خرید خانه در ساری نیز افزایش یابد.

محله‌هایی مانند پارک ملل، محدوده خیابان پیروزی، کوی پیوندی، قرجه، توکلی، سلمان فارسی، فرهنگ، فدک، میدان خزر به سمت فرح آباد، ۱۵ خرداد، باغ سنگ، سعدی و حافظ نیز محله‌های بسیار شیک و مناسبی هستند و  لوکس‌ترین خانه‌ها را نیز در خود جای ‌داده‌اند.

خرید و فروش خانه و آپارتمان در ساری همزمان با افزایش جمعیت شهر، رونق بسیار خوبی پیدا کرده است. علاوه بر این سرمایه‌گذاران زیادی در حوزه مسکن وارد بازار ملکی شده‌اند و با ساخت و سازهای فراوان، بافت شهری و ساختمان‌ها را در جای جای شهر نو کرده‌اند. همچنین افرادی هستند که خانه‌های ویلایی و حیاط دار در ساری را برای بازسازی و فروش با قیمت بالاتر انتخاب می‌کنند.

قیمت خانه در ساری

بازار ملک و خرید و فروش خانه و آپارتمان در ساری از جهت دیگری نیز رونق خوبی دارد. افراد زیادی از مناطق دیگر کشور، علاقه‌مند به سکونت در شمال کشور هستند و یکی از بهترین‌ گزینه‌ها به دلیل امکانات شهری و رفاهی بسیار مناسب خرید خانه در ساری است.

قیمت خرید خانه در ساری با توجه به موقعیت ملک بازه وسیعی را شامل می‌شود. قیمت آپارتمان در ساری در محله‌های بالاشهر مثل سلمان فارسی، شهابی و میدان معلم بالاست و باید هزینه زیادی پرداخت کنید. اما قیمت خانه در محله‌های میرزمانی، کوی کارمندان و فلسطین متوسط است. اگر هم می‌خواهید هزینه کمی برای خرید خانه در ساری صرف کنید، باید بدانید که قیمت خانه در محله‌هایی همچون راه آهن یا راه بند، پایین است.