خرید و فروش ویلا در متل قو

متل قو، نام قدیمی سلمان شهر است که از توابع شهرستان عباس‌آباد مازندران محسوب می‌شود. از عمر این شهر کوچک حدود 60 سال گذشته است و حالا تبدیل به یکی از مقصد‌های اصلی مسافران شده است. متل قو یا همان سلمان شهر فعلی جمعیتی حدود ۱۰ هزار نفر دارد و به عنوان یکی از توریستی‌ترین شهرهای شمال شناخته شده است.

متل قو کجاست؟

متل قو، در فاصله ۱۹۴ کیلومتری شهر ساری و ۱۷۳ کیلومتری شهر رشت واقع شده است و تا تهران نیز حدود ۲۲۰ کیلومتر فاصله دارد. با توجه به قرار گرفتن متل قو در مرکز استان مازندران، راه‌های دسترسی به آن مختلف و بستگی به مبدا حرکت دارد. در کل راه‌های رسیدن به متل قو از تهران جاده‌های چالوس و هراز و از گیلان جاده ساحلی چابکسر به متل قو است.

جاذبه‌های دیدنی و طبیعی متل قو

از دلایل جذب افراد برای خرید ویلا در متل قو به منظور سکونت و سرمایه‌گذاری جاذبه‌های دیدنی و طبیعی می‌توان اشاره کرد. تعدادی از اماکن دیدنی این شهر توریستی عبارتند از:

  • غار دانیال
  • تیلا کنار
  • پروژه الماس قو خاورمیانه
  • دره دو هزار و سه هزار
  • ساحل متل قو
  • روستای اسبچین
  • مراکز خرید متل قو

قیمت ویلا در متل قو

شهرک‌های ویلایی متل قو به دلیل برخورداری از ویژگی‌هایی مانند امنیت، کادر نگهبانی، فضای سبز کافی، دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه‌ها، امکانات و تاسیسات مناسب، دسترسی به ساحل دریا و اراضی جنگل و ویلاهای لوکس و مهندسی‌ساز، مورد توجه بخش عمده‌ای از سرمایه‌گذاران و خریداران ویلا در شمال قرار گرفته است.

قیمت ویلا در متل قو دهکده شیرین

دهکده شیرین یکی از شهرک‌های قدیمی و بسیار مهم متل قو در کنار شهرک لاکوده و شهرک یاس قو از معروف‌ترین شهرک‌های توریستی متل قو هستند.

قیمت ویلا در متل قو دریا گوشه

دریا گوشه، یکی از اصلی‌ترین و نقطه مرکزی متل قو،  از میدان سیمرغ شروع شده و به کوه و غار دانیال ختم می‌شود. این خیابان، قدیمی‌ترین خیابان متل قو است و اگر به دنبال منطقه‌ای لوکس با امکانات کامل و با قابلیت دسترسی به مناطق مرکزی شهر، دریا و جنگل برای خرید ویلا در متل قو هستید، دریاگوشه یکی از بهترین محله‌های متل قو برای شما محسوب می‌شود.

خرید ویلا در اسبچین متل قو

با وجود قیمت پایین تر خرید ویلا در اسبچین به دلیل موقعیت فوق‌العاده این روستا مانند خرید ویلا در متل قو  متقاضی زیادی برای سرمایه‌گذاری دارد. همچنین لازم به ذکر است که اسبچین بین متل قو و عباس‌آباد قرار دارد.