خرید و فروش آپارتمان در رودسر

اگر تمایل به سرمایه‌گذاری یا زندگی در یکی از زیباترین شهرهای گیلان را دارید، خرید آپارتمان در رودسر یا خرید ویلا در رودسر تنها انتخاب شماست.  رودسر از آن شهرهایی است که هرچقدر از موقعیت استثنایی و زیبایی‌اش بنویسیم و بگوییم کم است

موقعیت جغرافیایی رودسر

رودسر در شرق استان گیلان واقع شده است و از غرب به لنگرود و املش و از شرق هم به رامسر در استان مازندران منتهی می‌شود. خرید آپارتمان در رودسر به دلیل همجواری با ساحل خزر از شمال و منتهی شدن به دامنه‌های البرز از جنوب در سالهای اخیر مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. راحت‌ترین راه برای دسترسی به رودسر مسیر زمینی است. لازم به ذکر است که مسافت رودسر تا رشت 73 کیلومتر و تا تهران 375 کیلومتر است. از جاذبه‌های طبیعی رودسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چشمه های آب معدنی سجیران
  • ییلاق زیبا و دیدنی جواهردشت
  • منطقه تاریخی قلعه گردن
  • ساحل شهر رودسر
  • روستای دیدنی سرولات

قیمت آپارتمان در رودسر

رودسر، دارای 5 شهر کلاچای، چابکسر، رحیم آباد، و اجارگاه و رودسر و ۱۰ دهستان است. اگر یک بار تجربه سفر به رودسر را داشته باشید، می‌دانید که رودسر یکی از متفاوت‌ترین سواحل شمال ایران را دارد چرا که زندگی روستایی ساحلی در این شهر بسیار رونق دارد. به همین دلیل علاوه بر خرید آپارتمان در رودسر، خرید خانه روستایی در رودسر و خرید زمین ارزان در رودسر امکان‌پذیر است.

قیمت خرید آپارتمان در رودسر با توجه به تعداد معاملات ملکی در این شهر و موقعیت املاک متفاوت است. مثلا قیمت آپارتمان در رودسر به میزان دوری و نزدیکی به بافت شهری متفاوت است. به طور کلی قیمت آپارتمان در رودسر را می‌توان بر اساس شهری یا روستایی بودن خانه‌ها و ساحلی یا جنگلی بودن املاک بررسی کرد. به دلیل این تنوع در خانه‌های رودسر می‌توان نسبت به خرید آپارتمان ارزان در رودسر و همچنین آپارتمان لوکس در رودسر اقدام کرد.