معرفی پروژه

مشخصات مرکز خرید کوثر


مساحت زمین پروژه : 2.550 متر مربع
مساحت زیر بنای کل : 8700 متر مربع
مساحت زیر بنای مفید : 4300
تعداد واحدهای تجاری :حدود 200 واحد
تعداد طبقات :3 طبقه تجاری شامل زیرزمین ، همکف و اول + طبقه دوم شامل فودکورت ، فضای بازی کودکان ، فضای پذیرایی روباز ، نماز خانه ، سالن اجتماعات و فضای مدیریت.


مشخصات فنی پروژه


سازه : اسکلت از نوع بتون با سقف دال
تاسیسات مکانیکی : سیستم گرمایش و سرمایش ؛ موتور خانه مرکزی که برای سیستم سرمایش از چیلر و برای گرمایش از بویلر استفاده خواهد گردید با پیش بینی نصب فن کویل های سقفی در فضاهای مشاعات و همچنین کلیه واحد های تجاری.

امکانات عمومی


• بهره گیری از سیستم پله برقی برای تردد در کلیه طبقات به صورت رفت و برگشت ( شامل 6 پله برقی )
• بهره گیری از سیستم آسانسور برای تردد در کلیه طبقات (3 آسانسور )
• سیستم های اعلام حریق ، آنتن مرکزی ، دوربین مدار بسته و سیستم شبکه دیتا


مشخصات مرکز خرید کوثر


در دنیای امروز وجود فودکورت در مراکز خرید متداول شده است. فود کورت یا شهر غذا ، فضایی است که چندین واحد غذایی با تنوع غذایی در یک سالن مشترک بزرگ به مشتریان سرویس میدهند. غذا و پوشاک از نیازهای اولیه ما انسانهاست و میبینیم خوردن غذا در رستوران علاوه بر نیاز ، تبدیل به تفریح خانوادگی نیر شده است. برای خودمان هم زیاد پیش آمده که در حین خرید گرسنه شویم و به دنبالی رستورانی با فضای مناسب در همان نزدیکی و با کیفیت خوب باشیم.طبق بررسی های کارشناسی و نیاز سنجی انجام شده ، نبود چنین فضایی در بازار امام زاده حسن کاملا مشهود بود ، از این رو یک طبقه کامل را به فضای فود کورت زمستانه و تابستانه ( روباز ) بهمراه فضای بازی کودکان قرار دادیم. محلی که مملو، از گیاهان زیبا با معماری مدرن که آرامش خاصی را در این بازار پر تلاطم به وجود می آورد.تنوع غذایی در فود کورت موجب میشود نیاز تمامی افراد با سلایق مختلف غذایی برطرف گردد. نکته حائز اهمیت اینجاست که در آینده بسیاری از افراد برای فودکورت مرکز خرید کوثر به این مجموعه می آیند که خود موجب رونق هر چه بیشتر در واحدهای تجاری مجموعه میشود و این امر یکی از مزیت های پروژه است. همواره در ساخت یک مجتمع تجاری میبایست به فضایی که باعث جذب افراد میشود توجه داشت و این امر رونق آینده را در یک مجتمع تضمین میکند.


گالری تصاویر

گالری فیلم

مشخصات پروژه

فود کورت و بام سبز


مجموعه رستورانی جهت سلایق با فضایی دل انگیز در 2 قسمت به صورت سر پوشیده و روباز ( تابستانه ) که میزبان بازدید کنندگان خواهد بود.


خانه بازی


در این فضا کودکان ساعت ها مشغول میشوند و لذت میبرند و والدین نیز با خیال آسوده به خرید میپردازند.


کاربردی طبقات شامل :


پوشاک آقایان و بانوان


اصناف آن شامل پوشاک اسپرت ، کیف و کفش ، مانتو و اکسسوری بانوان و آقایان و ... میباشد.


پوشاک مجلسی زنانه و مردانه


اصنافی شامل کت و شلوار ، کیف و کفش رسمی و انواع لباس های مجلسی بانوان و آرایشی بهداشتی را شامل می شود.


کودک و نوجوان


کلیه مایحتاج شامل سیسمونی ، اسباب بازی ، لباس کودک ، کیف و کفش ، دکوراسیون اتاق کودک و ... را بر آورده میسازد.


زیربنای کل :8700 متر مربع
مساحت زمین پروژه 2550 متر مربع
تعداد کل واحدها : 208 واحد
مشاعات :بیش از 3000 متر مربع
6 دستگاه پله برقی 3 دستگاه آسانسور
4 طبقه
43000 متر مربع
11 متر الی 75 متر
سیستم چیلر مرکزی
تعدادی از نقاط قوت مرکز خرید کوثر از نظر مدیر فروش مجموعه


موقعیت مکانی :


مجموعه کوثر به دلیل شرایط محیطی مناسب یعنی قرار گرفتن در یکی از معروفترین کوچه های خیابان امام زاده حسن بنام کوچه خردپی ( جعفر جنی ) و در قلب بازار امام زاده حسن شرایط بسیار مناسبی دارد.


مدیریت بهره برداری:


داشتن یک مدیریت بهره برداری یکپارچه به نظم و انظباط و به بهتر شدن شرایط کسب و کار کمک شایانی میکند و تمامی سرمایه گذاران باید با امضاء نمودن یک اساسنامه به تمامی تعهدات مندرج در آن احترام گذاشته و به بهترین شکل ممکن مفاد آن را رعایت نماید. این عمل موجب نظم و یکپارچگی مجموعه در سالهای متمادی شده که هم به نفع کسبه مجتمع و هم مراجعه کنندگان است.


بام سبز:


نبودن سرانه سبز مناسب و محیطی آرام و دلنشین در منطقه ، سازندگان این مجموعه را به فکر ایجاد فضای سبز زیبا در طبقه فوقانی پروژه انداخت . این امر موجب میشود خانواده ها بتوانند ساعتها زمان خود را به شکل فوق العاده ای حین خوردن غذا و تفریح کودکان ، در این فضا بگذرانند.


تعداد واحدهای تجاری :


تعداد واحدهای تجاری در مجموعه کوثر بیش از 200 واحد تجاری است که در هر طبقه میانگین 70 واحد تجاری ساخته شده که به دلیل تعداد مناسب آن بازدیدکنندگان دچار خستگی و بی حوصلگی نمیشوند و میتوانند تمامی نیاز پوشاک خانواده را در این مجتمع مرتفع نمایند.


صنف بندی :


ایجاد یک نظم مناسب در صنف بندی طبقات تجاری و طیقه بندی آن باعث شده که بازار هدف بازدید کنندگان کاملاً مشخص میشود به این ترتیب ورود یک خانواده کامل در مجتمع کوثر باعث ایجاد پاخور یکسان و ایجاد ارزش افزوده مضاعف در تمامی طبقات می گردد.


توسعه بازار منطقه :


وجود بازار قدیمی و بسیار استراتژیک پوشاک امام زاده حسن طبیعتاً تغییر و ایجاد صنوف جدید را نمیپذیرد . بنابراین با ساخت این مجموعه و به گسترگی اصناف موجود و جذب بیشتر بازدید کننده و خریدار در منطقه ، کمک فراوانی میشود.


سرقفلی یا ملیکت :


به جهت اطمینان از عملکرد صحیح واحد های تجاری ، واگذاری در ابتدا به صورت سرقفلی میباشد . به همین دلیل تمامی واحدهای تجاری واگذاری شده بعد از تحویل موظف به اجرای اساسنامه پروژه بوده که در نهایت به نفع مجتمع و تمامی کسبه آن میباشد. پس از گذشت 3 سال از افتتاح مجمتع و اطمینان آن از موفقیت صنف بندی ، امکان واگذاری ملکیت واحدهای تجاری نیز فراهم میشود.


هم افزایی :


در کنار مجتمع تجاری کوثر تعداد زیادی واحد تجاری و پاساژ واقع شده است که این امر نه تنها برای آنها تهدید تلقی نمیشود بلکه به علت جذابیت مرکز خرید کوثر ، بازدیدکنندگان بیشتری به محله جذب شده و موجب رونق کسب و کار اطرافیان میگردد.این امر فرصت محسوب میشود و این هم افزایی و توسعه بازار منطقه برای مجموعه کوثر نیز سودمند می باشد.


تاریخ تحویل :


یکی از نقاط قوت پروژه ، کوتاه مدت بودن دوره ساخت است.تحویل واحد های کمتر از 1 سال آینده اتفاق خواهد افتاد و این امر به دلیل سرعت بالای ساخت و تمکن مالی سازندگان این مجموعه است.به همین دلیل خریداران واحدهای تجاری از بازار آجر سال یا به اصطلاح شب عید سال آینده نهایت استفاده را میبرند.


تماس با ما

آدرس : امام زاده حسن مرکز خرید کوثر
تلفن کارشناسان واحد بازرگانی هلدینگ دلتا: 8686-021
سازمان فروش :55170130-021 & 55170260-021