اجاره خانه و آپارتمان در پردیس تهران

پردیس یکی از شهرهای تازه تاسیس است که در 17 کیلومتری شرق تهران قرار دارد و جمعیت کثیری از ساکنان تهران را در خود جای داده است. یکی از دلایلی که این شهر جدید در فاصله زمان کم توانسته رشد چشمگیری داشته باشد، قیمت مناسب خرید و اجاره خانه در پردیس است. این شهر از شمال به البرز، از جنوب به کرشت، ازشرق به بومهن و از غرب به جاجرود متصل می‌شود. شهر جدید پردیس از 11 فاز تشکیل شده که 6 فاز آن مسکونی و 3 فاز آن تحقیقاتی است. اگر قصد اجاره آپارتمان در پردیس فاز 8 را دارید، مجموعه دلتا در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره اپارتمان در پردیس را براساس منطقه و سال ساخت در سایت دلتا مشاهده نمایید. 

بررسی وضعیت حمل و نقل در شهر پردیس

با وجود اینکه پردیس در نزدیکی تهران قرار دارد، اما مترو این شهر هنوز راه‌اندازی نشده است؛ در حال حاضر می‌توانید برای تردد از این شهر به تهران از نزدیک‌ترین مترو که در ایستگاه‌های فرهنگسرا، تهرانپارس و نوبنیاد است، استفاده کنید.

بررسی قیمت اجاره خانه در پردیس و بهترین مناطق شهر پردیس

از 11 فاز شهر پردیس، فازهای 1، 2 ، 3، 4 و فازهای 8 و 11 مسکونی هستند. فازهای 1 تا 3 قدیمی‌ترین فازهای این شهر هستند که متراژ خانه‌ها بالا و از دسترسی و امکانات بیشتری نسبت به فازهای انتهایی برخوردار هستند. در حال حاضر برای اجاره آپارتمان در پردیس فاز 11، به 260 میلیون ودیعه نیازمندید. اگر قصد اجاره آپارتمان در پردیس را دارید، می‌توانید آگهی‌های بیشتر و اطلاعات آن‌ها را در دلتا بیابید.

خرید آپارتمان در پردیس

خرید آپارتمان در رودهن