اجاره خانه و آپارتمان در پرند

پرند یکی از شهرهای تازه تاسیس است که در نزدیکی رباط کریم و در 35 کیلومتری تهران قرار دارد و از دسترسی مناسبی برخوردار است. این شهر از 7 فاز تشکیل شد که فازهای ابتدایی آن ویلایی و شخصی ساز هستند که قیمت بلاتری دارند. با وجود اینکه این شهر تازه تاسیس است؛ اما به دلیل آب‌و‌هوای مناسب، دسترسی خوب و قیمت مناسب خانه از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار است و همین عامل سبب شده تا این شهر به سرعت رشد کند. اگر قصد اجاره اپارتمان در پرند را دارید، مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره آپارتمان پرند را بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده نمایید. 

بررسی وضعیت حمل و نقل شهر جدید پرند

برای عبور و مرور به شهر پرند به راحتی می‌توانید از اتوبان ساوه استفاده کنید. مترو شهر پرند هنوز راه‌اندازی نشده اما در حال حاضر می‌توانید برای تردد به تهران از قطار تندرو یا تاکسی و اتوبوس‌های فراوان که در میدان استقلال قرار دارند استفاده نمایید.

بررسی قیمت ملک در شهر جدید پرند

همانطور که گفتیم پرند از 7 فاز تشکیل شده که فازهای صفر تا 4 بیشتر ساختمان‌ها ویلایی و سنددار هستند. امکانات رفاهی در فازهای ابتدایی بیشتر است. اگر دسترسی به امکانات برای شما مهم است، اجاره آپارتمان در پرند فاز ۱ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. . اگر قصد اجاره اپارتمان پرند را دارید، می‌توانید برای مشاهده آگهی‌های بیشتر و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در اسلامشهر