اجاره خانه و آپارتمان در پرند

پرند یکی از شهرهای تازه تاسیس است که در نزدیکی رباط کریم و در 35 کیلومتری تهران قرار دارد و از دسترسی مناسبی برخوردار است. این شهر از 7 فاز تشکیل شده است که فازهای ابتدایی آن ویلایی و شخصی‌ساز هستند که قیمت بالاتری دارند. با وجود اینکه این شهر تازه تاسیس است؛ اما به دلیل آب‌ و‌ هوای مناسب، دسترسی خوب و قیمت مناسب خانه از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار است و همین عامل سبب شده تا این شهر به سرعت رشد کند. اگر قصد اجاره آپارتمان در پرند را دارید، مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره آپارتمان پرند را براساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده نمایید. 

بررسی وضعیت حمل و نقل شهر جدید پرند

برای عبور و مرور به شهر پرند به راحتی می‌توانید از اتوبان ساوه استفاده کنید. مترو شهر پرند نیز راه‌اندازی شده، همچنین برای تردد به تهران از تاکسی و اتوبوس‌های فراوان که در میدان استقلال قرار دارند، می‌توانید استفاده کنید.

قیمت اجاره آپارتمان در پرند

همانطور که گفتیم پرند از 7 فاز تشکیل شده که فازهای صفر تا 4 بیشتر ساختمان‌های ویلایی و سنددار هستند. امکانات رفاهی در فازهای ابتدایی بیشتر است. اگر دسترسی به امکانات برای شما مهم است، اجاره آپارتمان در پرند فاز ۱ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اگر قصد اجاره خانه پرند را دارید، می‌توانید آگهی‌های بیشتر و اطلاعات آنها را در سایت دلتا بیابید.

خرید آپارتمان در اسلامشهر