خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند تهران

خرید آپارتمان در پرند یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری است. شهر جدید پرند با آینده‌ای روشن در 35 کیلومتری شهر تهران واقع شده است و به شهر فرصت‌های طلایی مشهور است. هنگام ورود به شهر پرند با ساختمان‌های باشکوهی روبرو می‌شوید که به‌ صورت شخصی‌سازی‌شده در متراژهای بالا به چشم می‌خورند.

بهترین منطقه پرند

شهر جدید پرند دارای 7 فاز است. از بهترین مناطق برای خرید آپارتمان در پرند می‌توان به فاز صفر تا سه اشاره کرد. تمامی خانه‌های این 4 فاز شخصی‌سازی‌شده هستند و از سند مالکیت برخوردارند. ساختمان‌های مسکن مهر در فازهای بالاتر بنا شده‌اند و از امکانات رفاهی کمتری برخوردارند.

قیمت خرید آپارتمان در پرند

اگر بودجه محدودی ندارید، پیشنهاد ما سرمایه‌گذاری در فازهای صفر تا سه شهر پرند است. طبیعی است قیمت خانه‌های ویلایی با متراژ بالا نسبت به آپارتمان‌های مسکن مهر به‌ مراتب بالاتر باشد.

 در سایت ملکی دلتا می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در پرند را براساس منطقه، قیمت و سال ساخت بیابید.

مزایای سرمایه‌گذاری در پرند

شهر پرند از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است و شما دسترسی راحتی به شهرهای اطراف مثل تهران، کرج، شهریار، قم و ساوه دارید. نزدیکی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در جذب توریست کمک بسزایی در پیشرفت شهر پرند دارد. همچنین پرند از آب‌ وهوای خوب و تمیزی برخوردار است. این شهر فرصت‌های طلایی قرار است پروژه‌های صنعتی، گردشگری و بهداشتی متعددی را اجرا کند که این پروژه‌ها شامل:

ساخت بیمارستان‌ ۳۰۰ تختخوابی بین‌المللی فوق‌تخصصی

احداث هتل ۵ ستاره بین‌المللی ۱۰۰ اتاق برای جذب مسافران

فرصت سرمایه‌گذاری در نمایشگاه اکسپو پرند

احداث پارک جنگلی در فاصله فازهای ۳ و ۴

احداث دریاچه مصنوعی بزرگ پرند

ساخت سینماهای روباز

اگر قصد خرید خانه در پرند یا اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آنها را در سایت دلتا بیابید.

خرید آپارتمان در اندیشه

خرید آپارتمان در تهرانسر 

خرید آپارتمان در شهرک ولیعصر