ثبت و جستجوی ملک
ثبت و جستجوی ملک

کلاه برداری های ملکی

تازه ترین عناوین

بخشیده شدن جرائم و سود وام مسکن

دسته بندی :  خبر و گزارش
۰
سود وام مسکن

 سود وام مسکن و جرائم آن بخشیده می‎شود؛ این موضوع مشروط به این است که اصل تسهیلات دریافتی تا سقف یک میلیارد ریال بوده و حداکثر تا پایان سال ۱۳۹۵، به سرفصل مطالبات غیرجاری انتقال یافته باشد.

پدر یا کارمند خوب بودن ؛ مسئله این است

دسته بندی :  گوناگون
۰
نقش تربیتی پدر

یکی از انتقادهایی که اعضاء خانواده نسبت به پدرشان مطرح می‌کنند، بی توجهی او به روابط درون خانواده و اولویت دادن به کار در برابر خانواده است، هرچند این موضوع نسبی است و شاید در مورد شما مصداق پیدا نکند، اما این مقاله به شما کمک خواهدکرد که در مسیر پیشرفت شغلی، برای تعادل بخشیدن بین کار و خانواده استراتژی مناسبی داشته باشید.

مواد غذایی ضد پیری

غذاهای ضد پیری

دیرزمانی است که انسان در جست‎و‎جوی اکسیر جوانی است و می‌خواهد راز سر به مهر زندگی جاودان را کشف کند. افسانه‌های بی‌شماری در مورد عمر طولانی شکل گرفته است. در نهایت بشر به مدد علم توانست راهکارهایی بیابد تا روند پیری را کندتر کند.

مقابله با سیل در شهر (+ویدئو)

مقابله با سیل شهری

اکنون که باران های بهاری اندکی کاهش یافته، فرصتی است تا به فکر فصل باران در اواخر تابستان وپاییز باشیم بنابر این باید مدیران پیش از هر چیز ،به فکر فراهم کردن وسایل مقابله با سیل های احتمالی  باشند،که....

قهوه حرفه ای

دسته بندی :  هنر آشپزی
۱
قهوه

امروزه نوشیدن انواع قهوه ازجمله قهوه فرانسه، اسپرسو، کاپوچینو و قهوه فوری و شیرقهوه طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما می‌توانید در تمام کافی‌شاپ‌ها و قهوه‌سراها به‌راحتی این نوشیدنی نشاط‌آور را پیدا کنید.

خرید آپارتمان در سعادت آباد ؛ همین الان اقدام کنید!

دسته بندی :  یادداشت روز
۰
خرید آپارتمان در سعادت آباد

سعادت آباد به علت گستردگی جغرافیایی خود خیابان‎های متعددی دارد که از مهمترین آنها می‎توان به خیابان فرهنگ، بیست و چهار متری، شهرداری، علامه و پاک نژاد اشاره کرد.

دلایل بی انگیزه بودن و راه های مقابله با آن

بی انگیزه بودن

برای خیلی از ما پیش آمده که وقتی تصمیم گرفته ایم کاری را انجام دهیم، اما سرانجام دست از پیگیری آن کشیده‌ایم؛ دلیل این موضوع بی انگیزه بودن است. ورزش‌کردن، تماس با دوستان، مطالعه گروهی یا سفر آخر هفته، فرقی نمی‌کند؛ کارهای مختلف وارد فهرست انجام‌دادنی‌هایتان می‌شوند و بدون اینکه به انجام برسند، از فهرست خط می‌خورند.

به فکر یک سقفم !

چادر مسافرتی خوب

چادرهای الیاف مصنوعی و نایلونی برای غیرحرفه‌ای‌ها بهترند. آنها آب را جذب نمی‌کنند. یعنی ضدآب هستند. همچنین ارزان‌ترین نوع چادر به شمار می‌روند. با این حال ممکن است زودتر از انواع دیگر فرسوده شوند.

۱۲۳...۲۴۸صفحه ۱ از ۲۴۸

پربازدیدترین ها

وبگردی

گزارش و تحلیل

فروش 400 متر مغازه در شیرازفروش مجتمع آپارتمانی در تهراناپلیکیشن مجله دلتااملاک فروشی خارج از ایرانپرسش و پاسخ حقوقی ملکی
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملکفروش مجتمع تجاری مسکونیروف گاردن چکاد باممشاور املاک برترفروش آپارتمان مسکونی در اردبیل