ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی آگهی های پربازدید خرید و فروش ملک

آگهی های پربازدید خرید و فروش ملک

۵
0
مشاوران املاک پایتخت از افزایش تعداد مراجعه متقاضیان خرید و فروش آپارتمان به بازار در روزهای گذشته خبر می‌دهند.
تحقیقات میدانی از آگهی های پر طرفدار بازار خرید و فروش آپارتمان در روزهای گذشته نشان می‌دهد حضور متقاضیان مصرفی در بازار افزایش یافته است.

به گزارش مجله دلتا بررسی‌ ها نشان می‌دهد در روز های اخیر عمده آگهی های پربازدید در بازار مسکن مربوط به مناطق مصرفی پایتخت و برای آپارتمان‌هایی با مساحت کمتر از ۱۰۰ متر مربع بوده است و هم‌اکنون تنوع آگهی در این گروه از واحدهای مسکونی در بازار معاملات مسکن قابل توجه است.

فهرست آگهی‌ها گویای آن است که نه فقط در این بخش از بازار مسکن واحدهای مسکونی معمولی با متراژ کمتر از ۱۰۰ متر مربع کمبودی وجود ندارد بلکه نسبت به تقاضای موثر و مصمم به خرید در بازار تعداد آنها بیشتر است. از سوی دیگر تعداد آگهی‌های با قیمت مناسب برای خرید از سوی متقاضیان نیز در این گروه از واحدهای مسکونی بیش از سایر گروه های متراژی است؛ به عبارت دیگر در روزهای اخیر تعداد آگهی های فروش آپارتمان که با مساحت کمتر از ۱۰۰ مترمربع و با قیمت متعارف عرضه شده‌اند بیش از آپارتمان های قیمت مناسب عرضه شده به بازار  با مساحت بیش از ۱۰۰ متر مربع بوده است.

به نظر می‌رسد روند تعدیل قیمت در بازار آپارتمان‌های کوچک‌متراژ و میان‌متراژ با سرعت بیشتری نسبت به واحدهای مسکونی بزرگ‌ متراژ ادامه یافته است؛ هر چند در نهایت با ایجاد ثبات قیمت در بازار مسکن روند کاهش قیمت واحدهای مسکونی بزرگ‌ متراژی که سطح قیمت پیشنهادی آن‌ها همچنان نامتعارف است نیز سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

واسطه‌های بازار معاملات مسکن از افزایش تعداد مراجعه متقاضیان خرید و فروش آپارتمان به بازار در روزهای گذشته خبر می‌دهند؛ با این حال متقاضیان هم اکنون در حال بررسی شرایط بازار هستند و سطح معاملات خرید مسکن در مقطع زمانی کنونی چندان افزایشی نداشته است. برای اطلاع از جدیدترین آمار خرید و فروش مسکن در تهران و سایر شهرستان‌ها اینجا کلیک کنید.

خرید و فروش آپارتمان

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

۵ دیدگاه

 1. محمد علی تر شیزی

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱:۴۸ ب٫ظ

  خبر دلم گرم کننده ای بود در این گرانی ها

  پاسخ

  • فاطمه آذرافراز

   ۲ آذر، ۱۳۹۸ در ۹:۰۸ ق٫ظ

   مجله دلتا هم به مخاطبانش دل گرم است

   پاسخ

 2. بزرگی

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۰ ب٫ظ

  به امید بازار پر رونق

  پاسخ

 3. فرهاد کرمی

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ

 4. روزبهاني

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ

  بازدید آپارتمان های که زیر قیمت باشند بیشتر است

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

شناسایی خانه‌های خالی چگونه انجام می‌شود؟

ارسال پیامک به مالکانی که بیش از یک واحد مسکونی دارند، در دستور کار دولت قرار گرفته است ام…

پیشنهاد سردبیر

اشتباهات دکوراسیون اتاق خواب کوچک

اشتباهات رایج در دکوراسیون اتاق خواب کوچک

اتاق خواب فضایی برای خوابیدن، استراحت و انجام امور شخصی است و باید به دکوراسیون آن توجه ویژه‌ای شود. اگر روش صحیح چیدمان و اصول دکوراسیون را بدانید، قطعا می‌توانید اتاق خواب خود را به بهترین شکل بچینید و اگر اتاق‌تان کوچک است، از فضای آن به شکل موثرتری استفاده کنید.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک