دانلود اپلیکیشن مجله دلتا ثبت و جستجوی ملک
خانه خبر و گزارش آگهی های پربازدید خرید و فروش ملک

آگهی های پربازدید خرید و فروش ملک

۵
0
مشاوران املاک پایتخت از افزایش تعداد مراجعه متقاضیان خرید و فروش آپارتمان به بازار در روزهای گذشته خبر می‌دهند.
تحقیقات میدانی از آگهی های پر طرفدار بازار خرید و فروش آپارتمان در روزهای گذشته نشان می‌دهد حضور متقاضیان مصرفی در بازار افزایش یافته است.

به گزارش مجله دلتا بررسی‌ ها نشان می‌دهد در روز های اخیر عمده آگهی های پربازدید در بازار مسکن مربوط به مناطق مصرفی پایتخت و برای آپارتمان‌هایی با مساحت کمتر از ۱۰۰ متر مربع بوده است و هم‌اکنون تنوع آگهی در این گروه از واحدهای مسکونی در بازار معاملات مسکن قابل توجه است.

فهرست آگهی‌ها گویای آن است که نه فقط در این بخش از بازار مسکن واحدهای مسکونی معمولی با متراژ کمتر از ۱۰۰ متر مربع کمبودی وجود ندارد بلکه نسبت به تقاضای موثر و مصمم به خرید در بازار تعداد آنها بیشتر است. از سوی دیگر تعداد آگهی‌های با قیمت مناسب برای خرید از سوی متقاضیان نیز در این گروه از واحدهای مسکونی بیش از سایر گروه های متراژی است؛ به عبارت دیگر در روزهای اخیر تعداد آگهی های فروش آپارتمان که با مساحت کمتر از ۱۰۰ مترمربع و با قیمت متعارف عرضه شده‌اند بیش از آپارتمان های قیمت مناسب عرضه شده به بازار  با مساحت بیش از ۱۰۰ متر مربع بوده است.

به نظر می‌رسد روند تعدیل قیمت در بازار آپارتمان‌های کوچک‌متراژ و میان‌متراژ با سرعت بیشتری نسبت به واحدهای مسکونی بزرگ‌ متراژ ادامه یافته است؛ هر چند در نهایت با ایجاد ثبات قیمت در بازار مسکن روند کاهش قیمت واحدهای مسکونی بزرگ‌ متراژی که سطح قیمت پیشنهادی آن‌ها همچنان نامتعارف است نیز سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

واسطه‌های بازار معاملات مسکن از افزایش تعداد مراجعه متقاضیان خرید و فروش آپارتمان به بازار در روزهای گذشته خبر می‌دهند؛ با این حال متقاضیان هم اکنون در حال بررسی شرایط بازار هستند و سطح معاملات خرید مسکن در مقطع زمانی کنونی چندان افزایشی نداشته است. برای اطلاع از جدیدترین آمار خرید و فروش مسکن در تهران و سایر شهرستان‌ها اینجا کلیک کنید.

خرید و فروش آپارتمان

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

۵ دیدگاه

 1. محمد علی تر شیزی

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱:۴۸ ب٫ظ

  خبر دلم گرم کننده ای بود در این گرانی ها

  پاسخ

  • فاطمه آذرافراز

   ۲ آذر، ۱۳۹۸ در ۹:۰۸ ق٫ظ

   مجله دلتا هم به مخاطبانش دل گرم است

   پاسخ

 2. بزرگی

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۰ ب٫ظ

  به امید بازار پر رونق

  پاسخ

 3. فرهاد کرمی

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ

 4. روزبهاني

  ۱ آذر، ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ

  بازدید آپارتمان های که زیر قیمت باشند بیشتر است

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

هوشمند سازی خانه با ابزار فناوری

هوشمند سازی خانه های مدرن با استفاده از توانمندی های تکنولوژی و ابزار الکترونیکی رو به افز…

پیشنهاد سردبیر

طلاق به دلیل اعتیاد

زن از شوهر معتاد چگونه می‌تواند طلاق بگیرد؟

طبق قانون حق طلاق با مرد است اما در عقدنامه ۱۲ تبصره وجود دارد که اصطلاحا به آن ها شروط ضمن عقد گفته می‌شود که در صورت امضای عقدنامه در زمان ازدواج و پذیرفتن آن ها از طرف زوج ها حق طلاق برای زن در موارد تعیین شده به وجود می‌آید.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
فروش ویلا مدرن در کردانوب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک