ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی قیمت آپارتمان‌ های میانسال

قیمت آپارتمان‌ های میانسال

۰
1
نبود حداقل یکی از امکانات ضروری آسانسور، پارکینگ و انباری بسته به زمان ساخت ملک یکی از دلایل قیمت‌ مناسب آپارتمان‌ های میانسال است.
قیمت آپارتمان
پرس‌وجو از مشاوران املاک در سطح پایتخت نشان می‌دهد که آپارتمان‌‌هایی در بازه سن بنای ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت، می‌تواند پاسخگوی نیاز متقاضیانی که در جست‌وجوی قیمت مناسب آپارتمان‌ هستند، باشد.
به گزارش مجله دلتا، با شروع فصل پاییز افزایش نسبی آپارتمان‌های ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت در بازار معاملات، نسبت به گروه‌های سنی پایین‌تر ، بیش از پیش در بازار مسکن مشهود است. با بررسی آگهی های موجود در موتورهای جست‌وجوی معتبر ملکی می‌توان دید که تعداد زیادی از این املاک در گروه آپارتمان‌های «قیمت‌مناسب» قابل دسته‌بندی هستند.
دلیل تعداد قابل‌توجه آپارتمان‌هایی با قیمت ‌مناسب در بازه عمر بنای ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت را باید در میزان امکاناتی که از آن برخوردار هستند، جست‌وجو کرد چرا که دقت در امکانات، موقعیت و لوکیشن واحدهای یاد شده نشان می‌دهد، فراوانی املاک قیمت‌مناسب در این گروه سنی به دلیل نبود حداقل یکی از امکانات ضروری برای ساکنان آن است.
املاک بیش از عمر ۱۰ سال اغلب یک، دو یا یکی از هر سه امکان ضروری ملک یعنی آسانسور، پارکینگ و انباری را ندارند و به همین دلیل قیمت آن ها به نسبت میانگین قیمت منطقه کاملا مناسب‌تر است. به‌عنوان مثال قیمت هر مترمربع از یک آپارتمان مسکونی ۱۲ سال ساخت در خیابان بهار بلوار قیطریه، ۲۲ میلیون تومان اعلام شده که علت این قیمت‌گذاری نسبتا مناسب، نداشتن پارکینگ و انباری برای این واحد ساختمان مورد نظر است.
نیاز به بازسازی این نوع آپارتمان‌ها نیز علت دیگری برای قیمت مناسب پیشنهادی برخی از این املاک است. در برخی موارد مالک به دلیل پول‌لازم بودن یا به هر علت دیگری، تمایل به بازسازی ملک خود برای عرضه با قیمت بالاتر ندارد و حاضر است آن را با بهای مناسب نسبت به سطح قیمت منطقه آگهی کند. مشاوران املاک می‌گویند از هر ۱۰ آپارتمان ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت در بازار مسکن شاید یک یا دو مورد از آنها با قیمت بالا آگهی شده باشد و مالک روی قیمت خارج از عرف خود اصرار کند، اما بقیه در زمره املاکی با قیمت مناسب طبقه‌بندی شده‌اند.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

فرصت دو هفته‌ای برای تکمیل مدارک مسکن ملی

در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن و مصادف با زمان شیوع کرونا، امکانی برای متقاضیان فراهم شد …

پیشنهاد سردبیر

سازش

سازش در دعاوی کیفری

سازش یکی از روش‎های حل‎و‎فصل اختلافات است که از طریق آن دو طرف دعوا درصدد بر می‎آیند که با جستجوی راه‎حلی مسالمت‎آمیز و دوستانه به دعوا و اختلاف پایان دهند.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک