خانه خبر و گزارش اجاره خانه در ونک ؛ زندگی در محله ای مدرن

پیشنهاد دلتا

اجاره خانه در ونک ؛ زندگی در محله ای مدرن

۰
6
میدان ونک، یکی از میادین مهم و اصلی تهران است.
اجاره خانه در ونک

ونک، محله‌ای است که با ذکر نامش تصویر خیابانی وسیع با جوی‌های آب روان در ذهن مجسم می‌شود.

این خیابان قدیمی اصالتی به طول تاریخ دارد. محله‌ای که سالیان دور در قسمت شمال غربی تهران و در منطقه‌ای خوش آب و هوا بنا شد و توانست با زیبایی‌های کم نظیر خود در مدت زمان کمی طرفداران بسیاری پیدا کند.

جالب است بدانید که نام ونک متشکل از دو حرف است. «ون» به معنای درخت و «ک» که علامت کوچکی است و در تلفیق با یکدیگر معنی درخت کوچک را می‌سازند.

بنابر ذکر برخی از منابع محله ونک کنونی در مجاورت یکی از قریه‌های قدیمی تهران به نام دِه وَنَک که یکی از محله‌های قدیمی و سرسبز شمال تهران بوده‌؛ بنا شده‌ است. در دوره قاجار این ده و زمین‌ها و توتستان‌های آن از املاک خانواده‌ی میرزا حسن‌خان مستوفی‌الممالک بود. آرامگاه او نیز در مجموعه معروف به «باغ مستوفی» (محل فعلی دانشگاه الزهرا) در ده ونک قرار دارد. ده ونک از آبادی‌های منطقه ری باستان بوده ، در زمان ناصر الدین شاه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است.

اما امروزه دیگر کمتر اثری از اراضی خالی این منطقه به جا مانده است و به جای آن پهنه‌های عریض، برج‌ها و ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی بی‌شماری با شیوه‌های مدرن معماری ساخته شده است.

ساختمان‌های مقاوم و متناسب با اصول شهرسازی که از هر نقطه آن که به شهر نگاه کنید، زیبایی‌های اطراف چشم‌تان را نوازش خواهد کرد. اما از تمام این محاسن و زیبایی‌ها که بگذریم، می‌رسیم به مبحث خاص و داغ این روزها که همان خرید و فروش یا اجاره خانه در ونک است.

این منطقه از تهران موقعیت‌های بسیار خوبی را برای رهن و اجاره آپاتمان در ونک به وجود آورده است.

محله ونک از مناطق مرفه‌نشین تهران است و به همین خاطر خانه‌های موجود در این محدوده به لحاظ قیمت اندکی با سایر مناطق متفاوت هستند. اما اگر شما نیز به دنبال اجاره خانه‌ای زیبا و متناسب با نیازهای خود در این محدوده می‌گردید، حتماً با این گزارش همراه باشید.

ما جدیدترین املاک موجود در این محله را برای اجاره خانه در ونک به شما معرفی خواهیم کرد.

ونک
145 متر 2 اتاق20 سال ساخت طبقه 6مشاهده جزئیات ملک
ونک
140 متر 2 اتاق15 سال ساختطبقه 8مشاهده جزئیات ملک
ونک، خدامی
126 متر 3 اتاق17 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
ونک100 متر 1 اتاق1 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.