خانه ویدیو با وسایل جاگیر خانه، خداحافظی کنید! (+ویدئو)

با وسایل جاگیر خانه، خداحافظی کنید! (+ویدئو)

۱
5
در این ویدیوی کوتاه  خواهید دید که با چند ایده جدید و خلاقانه و بدون پرداخت هزینه، می‎توان کارهایی متفاوت و زیبا در خانه انجام دهیم و با وسایل جاگیر و پر حجم خداحافظی کنیم.

بسیاری از ما از کوچکی خانه‎هایی که داریم، گله‎مندیم، به‎خصوص از وسایلی که جاگیر است و موجب می‎شوند که خانه همیشه شلوغ به نظر برسد. اما باید بدانیم که با انجام دادن ترفندهایی که وجود دارد، می‎توان از دست وسایل جاگیر راحت شد.

به گزارش مجله دلتا، افرادی که خانه‎های کوچک یا متوسط دارند، سعی می‎کنند از هر سانتی‎متر فضایِ خانه بیشتر استفاده کنند، اما باید این کار اصولی بوده و نتیجه داشته باشد.

در واقع، یکی از مزیت‎های خانه‎های کوچک این است که ما مجبور می‎شویم درباره طراحی داخل منزل خود بیندیشیم و روش‎های خلاقانه‎ای به کار ببریم. باید گفت که اثاثیه منزل نقش بسیار مهمی در بزرگ یا کوچک به نظر رسیدن خانه دارند و ما می‎توانیم به کمک آن‎ها تا حد امکان، خانه را به دلخواه خود تغییر داده و آن را بزرگ‎تر جلوه دهیم.

خلاقیت و انجام دادن کارهای متفاوت در خانه  کمک می‎کند که طراحی‎های جدید و تزئینات مختلفی داشته باشیم.

در این ویدیوی کوتاه، خواهید دید که با چند ایده جدید و خلاقانه و بدون پرداخت هزینه هم می‎توان کارهای متفاوت و زیبایی در خانه انجام دهیم و با وسایل جاگیر و پر حجم خداحافظی کنیم.

با صفحه گوناگون و صدا و تصویر در مجله دلتا ، جامع‎ترین مجله ملکی ایران، همراه شوید.

بیشتر ببینید در ویدیو

یک نظر

  1. یارلو

    ۲۸ فروردین، ۱۳۹۸ در ۸:۴۲ ق٫ظ

    ممنون از مطالبتون

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

کرونا را بهتر بشناسید

پیشنهاد مطالعه: برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیماری کرونا، “کرونا را بهتر بشناسید&#…