خانه خبر و گزارش تازه های دلتا اولین آژانس دلتا ، برترین در بهمن 97

اولین آژانس دلتا ، برترین در بهمن 97

۱
30
آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس های دلتا در سال 97 ، شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران و مسئولان برگزار شد.
اولین آژانس

اولین آژانس دلتا ، برترین در بهمن ماه 97 شناخته شد

آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس های دلتا در سال 97 ، شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی دلتا برگزار شد.

در این مراسم  محمد تقوی با تبریک به مدیر و مسئولان آژانس دلتا 850  به عنوان برترین آژانس بهمن ماه 97  که برای دومین بار متوالی مقام اول را کسب کرده‎اند گفت : آژانس های 5 و 2×2 نیز به مقام های دوم و سوم دست یافته‎اند.

وی همچنین آقایان کهنسال از آژانس 5 ، سیار از آژانس 850 و سیاوش فدایی از آژانس 850 را به عنوان مدیران معاملات اول تا سوم معرفی و با اهدا لوح تقدیر و جوایز نقدی از آنان قدردانی کرد.

مدیر عامل هلدینگ دلتا سپس در سخنانی با تاکید بر اهمیت تکنولوژی در دنیای امروز و به‎کارگیری ابتکارات و خلاقیت های نوین در تمام حرفه ها به ویژه در حوزه معاملات املاک در دنیا ، خطاب به مدیران ، و مسئولان آژانس های دلتا اظهار داشت :دلتا،اکنون یک برند است. باید با تکنولوژی های روز حرکت کنیم تا از دنیای پیشرفته کنونی عقب نمانیم .

محمد تقوی تصریح کرد :اگرامروز خود را با  تکنولوژی های پیشرفته به ویژه در حوزه املاک و مستغلات تطبیق ندهیم ، ممکن است جایگاه نمونه و شناخته شده خود را در بین آژانس های املاک در ایران از دست بدهیم . بنابراین شایسته است که همکارانم در آژانس های دلتا خود را به تکنولوژی های روز در حوزه معاملات املاک مجهز کنند و موفقیت های خود را همچنان تداوم بخشند و در خدمت به هموطنان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

با مجله دلتا همراه شوید.

 • تاثیر نمک بر رشد مو

  به سرت نمک بپاش

  نمک به تنهایی یک محصول زیبایی همه جانبه و کامل به شمار می‎­رود. نمک می‎­تواند تا حد زیادی …
 • اولین آژانس

  دلتا 850، برترین آژانس در بهمن 97

  در آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس دلتا در سال 97 که شنبه 4 اسفند با حضور مدیر عامل هلد…
 • ضرورت داشتن گواهی عدم حضور در دفترخانه

  وقتی که خریدار و فروشنده یک ملک قولنامه ای را بین خودشان یا در آژانس های معاملات مسکن یا …
بیشتر ببینید در تازه های دلتا

یک نظر

 1. ناشناس

  ۱۹ اسفند، ۱۳۹۷ در ۸:۱۵ ب.ظ

  دم بر وبچه های مجله دلتا گرم، سنگ تموم گذاشتن..به خصوص صدا گذاری مخملی دوست عزیزم آقای سرداری زاده.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.