خانه گزارش های ملکی دلتا ۸۵۰، برترین آژانس در بهمن ۹۷

دلتا ۸۵۰، برترین آژانس در بهمن ۹۷

۰
1
محمد تقوی با تبریک به مدیر و مسئولان آژانس 850 که برای دومین بار متوالی مقام اول را کسب کرده‎اند همچنین گفت : آژانس های 5 و 2×2 نیز به مقام های دوم و سوم دست یافته‎اند.
اولین آژانس

آخرین مراسم تقدیر از برترین آژانس های دلتا در سال ۹۷ ، شنبه ۴ اسفند با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان ، مسئولان و کارکنان آژانس های تابعه و دفتر مرکزی دلتا برگزار شد.

به گزارش مجله دلتا ، در آغاز مراسم محمد تقوی مدیر عامل هلدینگ دلتا در گذشت نابهنگام همکار گرامی  رامین عابدی مدیر واحد حقوقی دلتا را تسلیت گفت و ضمن آرزوی رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته ، از حاضران خواست به پاخواسته و به آن مرحوم ادای احترام کنند.

محمد تقوی در ادامه با تبریک به مدیر و مسئولان آژانس دلتا۸۵۰  به عنوان برترین آژانس بهمن ماه ۹۷  که برای دومین بار متوالی مقام اول را کسب کرده‎اند گفت : آژانس های ۵ و ۲×۲ نیز به مقام های دوم و سوم دست یافته‎اند.

وی همچنین آقایان کهنسال از آژانس ۵ ، سیار از آژانس ۸۵۰ و سیاوش فدایی از آژانس ۸۵۰ را به عنوان مدیران معاملات اول تا سوم معرفی و با اهدا لوح تقدیر و جوایز نقدی از آنان قدردانی کرد.

برترین آژانس

مدیر عامل هلدینگ دلتا سپس در سخنانی با تاکید بر اهمیت تکنولوژی در دنیای امروز و به‎کارگیری ابتکارات و خلاقیت های نوین در تمام حرفه ها به ویژه در حوزه معاملات املاک در دنیا ، خطاب به مدیران ، و مسئولان آژانس های دلتا اظهار داشت :دلتا،اکنون یک برند است. باید با تکنولوژی های روز حرکت کنیم تا از دنیای پیشرفته کنونی عقب نمانیم .

محمد تقوی تصریح کرد :اگرامروز خود را با  تکنولوژی های پیشرفته به ویژه در حوزه املاک و مستغلات تطبیق ندهیم ، ممکن است جایگاه نمونه و شناخته شده خود را در بین آژانس های املاک در ایران از دست بدهیم . بنابراین شایسته است که همکارانم در آژانس های دلتا خود را به تکنولوژی های روز در حوزه معاملات املاک مجهز کنند و موفقیت های خود را همچنان تداوم بخشند و در خدمت به هموطنان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

مشروح کامل این مراسم به زودی در مجله دلتا از نظرتان خواهد گذشت .

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

ماجرای رهن دلاری خانه در شمال تهران

در حالی که اغلب مستاجران به دنبال دریافت وام ودیعه اجاره مسکن برای تهیه خانه هستند فرایند …