خانه خبر و گزارش جدیدترین قیمت خرید آپارتمان در کامرانیه چند است؟

جدیدترین قیمت خرید آپارتمان در کامرانیه چند است؟

۰
1
2,417
برای آگاهی از شرایط خرید آپارتمان در کامرانیه این گزارش را تا انتها بخوانید.
خرید آپارتمان در کامرانیه

خرید آپارتمان در کامرانیه ،موقعیت مناسبی را برای زندگی توام با آرامش فراهم می‎کند. خانه محلی برای آرامش اعضای خانواده محسوب می‎شود، چهاردیواری که تمام لحظات خوب و بد زندگی را در حافظه‎ی خود به تصویر می‎کشد و امنیت را برای صاحبان آن به ارمغان می‎آورد. اما در این بین انتخاب محل زندگی از اهمیت بسیاری برخوردار است. خیابان کامرانیه می‎تواند جزو این انتخاب‎های خوب به حساب بیاید. این محله امکانات خوبی را برای ساکنین خود فراهم کرده و به لحاظ آب و هوایی محیط مناسبی را برای زندگی افرادی که مشکلات قلبی و تنفسی دارند، به وجود آورده است.

موقعیت جغرافیایی

اگر نقشه‎ی تهران را جستجو کنید کامرانیه را در قسمت شمالی پایتخت پیدا خواهید کرد. این محدوده از تهران به علت همجواری با دامنه کوه کلکچال و منطقه شمیران دارای آب و هوایی بسیار خوب و معتدل است.

محله کامرانیه به ترتیب از شمال با خیابان نیاوران، از جنوب با بزرگراه صدر، از شرق با فرمانیه و دهکده حصار بوعلی و از غرب با چیذر و دزاشیب همجوار است.

موقعیت تاریخی

این منطقه که در 3 کیلومتری تجریش قرار دارد نیز همچون سایر نواحی قسمت شمالی شهر تهران در ابتدا جزو مناطق ییلاقی بوده و با نام باغ و عمارت ییلاقی کامران میرزا خوانده می‎شده است. براساس برخی از منابع تاریخی این اراضی متعلق به کامران میرزا پسر ارشد ناصرالدین شاه قاجار بوده و علت نامگذاری این محدوده به این خاطر است.

خرید آپارتمان در کامرانیه

همچنین بر اساس ذکر این منابع محله‎ی نامبرده از ابتدا جزو مناطق پیشروی تهران بوده، تا جایی که اولین خط تلفن شهری در این منطقه نصب شده و اولین تماس تلفنی را ناصر الدین شاه قاجار با عمارت قزاقخانه برقرار کرده است.

خرید آپارتمان در کامرانیه و مراکز درمانی آن

محله کامرانیه به علت همجواری با خیابان‎های مهمی همچون فرمانیه، چیذر، پاسداران و… دارای مراکز درمانی بسیار مجهز است، همچنین اولین بیمارستان حیوانات خانگی ایران نیز با نام بیمارستان دامپزشکی تهران در این محله واقع شده است.

مراکز سیاسی

 در طول مسیر خیابان کامرانیه سفارتخانه‎های مهمی همچون سفارت ونزوئلا، لیبی، ایرلند، اسلوونی و اقامتگاه سفیر جمهوری چک قرار دارد.

موقعیت های خرید آپارتمان در کامرانیه :

کامرانیه
200 متر 3 اتاق 4 سال ساخت طبقه 5مشاهده جزئیات ملک
کامرانیه، خیابان سنبل
130 متر 2 اتاق11 سال ساخت طبقه 4مشاهده جزئیات ملک
کامرانیه
135 متر
3 اتاق 8 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
کامرانیه، دژم جو
130 متر2 اتاقنوسازطبقه 2مشاهده جزئیات ملک

اجاره آپارتمان اداری و تجاری در قلب تهران (منطقه 6)

خرید آپارتمان در نارمک ؛ خانه‎ای در میدان ‎های سرسبز!

خرید خانه در سهروردی شمالی ، انتخابی خوب برای صاحب‎خانه شدن!

برای دیدن املاک بیشتر در خیابان کامرانیه به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.