خانه نبض بازار پیشنهاد دلتا خرید آپارتمان در کامرانیه

خرید آپارتمان در کامرانیه

۰
1
برای آگاهی از شرایط خرید آپارتمان در کامرانیه این گزارش را تا انتها بخوانید.
خرید آپارتمان در کامرانیه

خرید آپارتمان در کامرانیه، محلی زیبا را برای زندگی آرام فراهم می‎کند. خانه محلی برای آرامش اعضای خانواده محسوب می‎شود، چهاردیواری که تمام لحظات خوب و بد زندگی را در حافظه‎ی خود به تصویر می‎کشد و امنیت را برای صاحبان آن به ارمغان می‎آورد. اما در این بین انتخاب محل زندگی از اهمیت بسیاری برخوردار است. خیابان کامرانیه می‎تواند جزو این انتخاب‎های خوب به حساب بیاید. این محله امکانات خوبی را برای ساکنین خود فراهم کرده و به لحاظ آب و هوایی محیط مناسبی را برای زندگی افرادی که مشکلات تنفسی دارند بوجود آورده است.

موقعیت جغرافیایی

اگر کامرانیه را در نقشه جستجو کنید آن را در قسمت شمالی پایتخت پیدا خواهید کرد. این محدوده از تهران به علت همجواری با دامنه کوه کلکچال و منطقه شمیران دارای آب و هوایی بسیار خوب و معتدل است.

محله کامرانیه به ترتیب از شمال با خیابان نیاوران، از جنوب با بزرگراه صدر، از شرق با فرمانیه و دهکده حصار بوعلی و از غرب با چیذر و دزاشیب همجوار است.

موقعیت تاریخی

این منطقه که در 3 کیلومتری تجریش قرار دارد نیز همچون سایر نواحی قسمت شمالی شهر تهران در ابتدا جزو مناطق ییلاقی بوده و با نام باغ و عمارت ییلاقی کامران میرزا خوانده می‎شده است. براساس برخی از منابع تاریخی این اراضی متعلق به کامران میرزا پسر ارشد ناصرالدین شاه قاجار بوده و علت نامگذاری این محدوده به این خاطر است.

همچنین بر اساس ذکر این منابع محله‎ی نامبرده از ابتدا جزو مناطق پیشروی تهران بوده، تا جایی که اولین خط تلفن شهری در این منطقه نصب شده و اولین تماس تلفنی در این دوره را ناصر الدین شاه قاجار با عمارت قزاقخانه برقرار کرده است.

خرید آپارتمان در کامرانیه و مراکز درمانی آن

محله کامرانیه به علت همجواری با خیابان‎های مهمی همچون فرمانیه، چیذر، پاسداران و… دارای مراکز درمانی بسیار مجهزیست، همچنین اولین بیمارستان حیوانات خانگی ایران نیز با نام بیمارستان دامپزشکی تهران در این محله واقع شده است.

مراکز سیاسی

خیابان کامرانیه در طول مسیر خود سفارتخانه‎های مهمی همچون سفارت ونزوئلا، لیبی، ایرلند، اسلوونی و اقامتگاه سفیر جمهوری چک را در خود جای داده است.

موقعیت های خرید آپارتمان در کامرانیه:

خرید آپارتمان در کامرانیهکامرانیه جنوبی 130 متر 2 اتاق 1 سال ساختطبقه 7 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانهکامرانیه 207 متر 3 اتاق4 سال ساخت طبقه 4 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانه در تهرانکامرانیه 207 متر 3 اتاق4 سال ساخت طبقه 4 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمانکامرانیه جنوبی 120 متر 2 اتاق 2 سال ساخت طبقه 6 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانه در تهرانکامرانیه 163 متر 3 اتاق 15 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک
کامرانیه 165 متر 3 اتاق15 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک

برای خواندن مطالب بیشتر در زمینه پیشنهاد دلتا از مجله دلتا، دیدن کنید.

بیشتر ببینید در پیشنهاد دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.