خانه خبر و گزارش دلتا 850 در دی ماه 97 ، خوش درخشید

دلتا 850 در دی ماه 97 ، خوش درخشید

۰
0
مدیر عامل هلدینگ دلتا طی مراسمی آژانس 850 را به عنوان برترین آژانس گروه املاک دلتا در دی‎ماه 97 معرفی کرد.
درخشش

دلتا 850 در دی ماه 97 ، خوش درخشید.

مراسم معرفی برترین آژانس املاک دلتا در دی ماه 97، چهارشنبه سوم بهمن ، با حضور مدیر عامل هلدینگ دلتا و جمعی از مدیران ، سرپرستان و مشاوران آژانس های تابعه و همچنین مسئولان و کارکنان دفتر مرکزی برگزار شد.

به گزارش مجله دلتا ، محمد تقوی مدیر عامل هلدینگ دلتا درآغاز سخن، دلتا 850 را به عنوان آژانس برتر دی‎ماه 97 معرفی کرد و این موفقیت را به همکاران خوب و پرتلاش دلتا 850 تبریک گفت.

دلتا 850

وی با اشاره به شرایط سخت بازار معاملات املاک تصریح کرد: موفقیت آژانس دلتا850  نتیجه مدیریت شایسته آقایان سیار و سیاوش است و من به همه همکارانم در آژانس دلتا 850 افتخار می‎کنم .

مدیر عامل هلدینگ دلتا در ادامه، آژانس های املاک دلتا 5 و دلتا 2×2 را به عنوان مقام های دوم و سوم آژانس های برتر املاک دلتا اعلام کرد.

در این مراسم محمد تقوی ، آقایان قربانی از آژانس دلتا 2×2 ، کهنسال از دلتا 5 و سیار از  دلتا 850 را به عنوان  مقام های اول تا سوم مدیران معاملات معرفی کرد و جوایز نقدی همراه با تقدیر نامه به آن‎ها اهدا شد.

در ضمن  آقایان سیاوش ، تجریشی و شریف به عنوان مقام های چهارم تا ششم مدیران معاملات معرفی شدند.

در ادامه همچنین،آقایان مختاری از آژانس دلتا 5، دانایی و صدقی به طور مشترک  از 2×2  و دلتا 5 و یعقوبی کیان از  850 به عنوان سرپرست های اول تا سوم به حاضران معرفی شدند.

در ضمن آقایان ماهان از دلتا 850 ، آرام از دلتا 5 و کوین از آژانس دلتا 5 در بخش اجاره به خارجی به عنوان مشاوران اول تا سوم آژانس های املاک دلتا معرفی شدند.

گزارش  کامل این مراسم به زودی در مجله دلتا منتشر خواهد شد.

با مجله دلتا همراه باشید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.