خانه خبر و گزارش برترین ‎آژانس های گروه دلتا در آبان 97 (+ویدئو)

برترین ‎آژانس های گروه دلتا در آبان 97 (+ویدئو)

۰
3
برترین ‎آژانس های گروه دلتا در آبان 97طی مراسمی معرفی شدند.
برترین ‎های گروه دلتا
مراسم تجلیل از برترین ‎آژانس های گروه دلتا در آبان ماه 97 ، شنبه سوم آذر با حضور جمعی از مدیران ، مسئولان،سرپرستان ، مشاوران و کارکنان گروه دلتا برگزار شد.
محمد تقوی در حاشیه این مراسم و تجلیل از همکاران آژانس ۸۵۰، گفت: «این موفقیت، نتیجه زحمات کل گروه و تمام بخش‎های فعال و پرتلاش آژانس “۸۵۰” و همت، هماهنگی و انسجام تیمی همکاران بوده است. از این بابت به مدیران خوب این آژانس، آقایان زنجانی، سیار و سیاوش تبریک می‎گویم.»
برترین های گروه دلتا
مدیر عامل وب سایت دلتا با بیان این‎که طی نزدیک به نیم قرن فعالیت در بخش املاک، شاهد نوسان‎های زیادی بوده است، افزود:«تجربه کاری من نشان داده که این پستی و بلندی‎ها، هیچ تاثیری در کار و فعالیت دلتا نخواهد داشت. در دوران رکود در هیچ دوره‎ای عقب نیفتادیم. معتقدم : در این دوران هم با برنامه‎ریزی صحیح ومناسب، می‎توانیم به راحتی این مشکلات را پشت سر گذاریم.»
محمد تقوی خطاب به مشاوران، سرپرستان و مدیران دلتا تاکید کرد: «باید تلاش‌تان را در این دوران چند برابر کنید تا نتایج ارزشمند وبهتری به‎دست آورید. این ها نکاتی هستند که شاید افراد با تجربه هم توجهی به آن نداشته باشند اما، ۴۰ سال تجربه من در این حوزه ، می‎گوید این بحث ها اصول علمی موفقیتند.»
وی، به برخی رفتارهای غیر حرفه‎ای در دوران رکود اشاره کرد و گفت: «وقتی کاسبی فکر می‎کند در دوران رکود باید زودتر تعطیل و کمتر کار کند، نتیجه اش درآمد کمتر خواهد بود در حالی که  اگر تلاش و فعالیت بیشتر و چند برابر شود، می‎تواند نتایج و دستاوردهایی مطلوب را در پی داشته باشد.»
در این مراسم از برترین ‎آژانس های گروه دلتا و همچنین مدیران معاملات، سرپرستان و مشاوران آژانس ها با اهدا لوح تقدیر و جوایز نقدی قدردانی شد.
از این مراسم گزارش تصویری تهیه شده است که از نظرتان می‎گذرد.
برای خواندن مطالب بیشتر و همچنین تازه های دلتا، از مجله دلتا دیدن کنید
بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.