خانه همه عناوین خرید آپارتمان با 200 میلیون تومان در شمال تهران!

خرید آپارتمان با 200 میلیون تومان در شمال تهران!

۱
5

خرید آپارتمان یکی از مهم ترین اقدامات در زندگی اقتصادی خانوار و از مهم ترین فعالیت های مالی در طول حیات هر فرد معمولی به شمار می رود. بدیهی است که برای دست زدن به چنین اقدامی، داشتن یک برنامه راهبردی درکنار تحقیق و اخذ مشاوره کاملا ضروری است.

برای مثال اگر کسی هم اکنون دارای 200 میلیون تومان پول نقد بوده و درآمد متوسطی هم داشته باشد، در نگاه اول شاید اصلا به فکر خرید آپارتمان در مناطق شمالی تهران نباشد؛ اما واقعیت این است که چنین چیزی امکان پذیر است.

استفاده از قابلیت ها وامکانات موجود مثل وام مسکن، سرمایه گذاری های خاص در راستای خرید ملک و چند حرکت سنجیده اقتصادی، این امکان را به دارندگان مبالغ نقدی نه چندان زیاد می دهد که بتوانند حتی در بهترین نقاط تهران آپارتمان قابل قبولی خریداری نمایند.

در ادامه این مطلب، برخی از آپارتمان های مناسب با این استراتژی خرید خانه را از وب سایت ملکی جهانی دلتا برای شما استخراج و معرفی کرده ایم که می تواند راهگشا باشد.

در هریک از این ملک ها، مثلا با فرض داشتن مبلغی در حدود  200 میلیون تومان پول نقد، با اخذ وام 180 میلیون تومانی صندوق پس انداز مسکن یکم به راحتی می توان اقدام به خرید این آپارتمان ها کرد.

آپارتمان هایی که با وام مسکن 180 میلیون تومانی در شمال تهران می توان خرید:

منطقه 1 تهران

https://goo.gl/mMzSPR

منطقه 2 تهران

https://goo.gl/AtRjxz

منطقه 3 تهران

https://goo.gl/jXMJSm

بیشتر ببینید در همه عناوین

یک نظر

  1. سعید راد

    ۱۹ مهر، ۱۳۹۶ در ۶:۴۷ ب.ظ

    شرایطی که امسال برای وام ۱۶۰ میلیونی گذاشتند خیلی بهتر از پارساله .
    من پارسال وام گرفتم با سود ۹.۵ درصد ۱۲ ساله واقعا قسط هایی که میدم خیلی سنگینه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.