خانه یادداشت روز خانه‎های کپسولی، مناسب محیط زیست (+ویدئو) 

خانه‎های کپسولی، مناسب محیط زیست (+ویدئو) 

۰
0

خانه‎های کپسولی، مناسب محیط زیست توسط متخصصان فن‎آوری‎های طرفدار محیط زیست ساخته شده‎اند تا کمترین آسیب را به طبیعت وارد کنیم.

خانه‎های کپسولی، مناسب محیط زیست

به گزارش مجله دلتا، چادرهای مسافرتی وسیله‎ای مناسب برای حضور در طبیعت و استفاده از مواهب آن است. به‎تازگی با بهره گیری از دانش نوین و فناوری پیشرفته، چادرهای مسافرتی هم متحول شده‎اند. طراحان، با طراحی «اکو کپسول» خانه‎ای قابل حمل و مناسب محیط زیست ساخته‎اند که از خورشید و باد نیرو می گیرد.

خانه‎های کپسولی، مناسب محیط زیست

اکو کپسول خانه‎ای دو نفره، قابل حمل، پیشرفته و دوستدار محیط زیست است. ابعاد این خانه متحرک برابر با 2.55×4.45×2.25 متر است و هزار و 500 کیلوگرم هم وزن دارد.

همان گونه که در تصاویر می‎بینید ،طراحی اکو کپسول از نظر ظاهری شبیه تخم مرغ است و درخشندگی سطح بدنه  همراه با پنجره‎های یکپارچه، خانه‎ای چشم نواز  را ایجاد کرده است. اکو کپسول به توربین بادی داخلی 750 وات و آرایه‎ای از سلول‎های خورشیدی 600 وات و بسته باتری قابل شارژ  برای اطمینان از وجود نیرو در مکان‎هایی بدون نیروی برق ، مجهز شده است.

خانه‎های کپسولی، مناسب محیط زیست

در داخل این خانه کوچک، تجهیزات و مبلمان مورد نیاز جا سازی شده که از آن جمله می‎توان به تخت تاشو، محل کار و غذاخوری، آشپزخانه کوچک، دستشویی، دوش و فضاهای ذخیره سازی اشاره کرد.

 

بیشتر ببینید در یادداشت روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.