خانه نبض بازار پیشنهاد دلتا برای خرید آپارتمان در پاسداران چقدر باید هزینه کرد؟

برای خرید آپارتمان در پاسداران چقدر باید هزینه کرد؟

۰
0
خیابان پاسداران یکی از خیابان های مهم تهران بوده و فضای مناسبی را برای زندگی پایتخت نشینان فراهم کرده است.
خرید آپارتمان در پاسداران

پایتخت‎های سراسر دنیا دارای بهترین و وسیع‎ترین خیابان‎های موجود در کشور خود هستند که در آن می‎توان به تمامی امکانات مورد نیاز برای زندگی در چنین محیطی دست پیدا کرد. تهران نیز بعنوان مرکز و پایتخت کشور ایران دارای بسیاری از این دست خیابان‎هاست که علاوه بر ایجاد زیبایی در بافت شهری، فراهم آورندگان امکانات برای زندگی مردم هستند.

خیابان پاسداران یکی از این خیابان‎های اصیل و قدیمی تهران است که در ابتدا به نام خیابان سلطنت آباد خوانده می‎شد و بعدها به اسم جدید خود نامگذاری شده است.

این خیابان مرز مابین دو منطقه‎ی 3 و 4 تهران است که متشکل از خیابان‎ها و محلات بسیار خوبی هستند. خیابان پاسداران از سمت سه راه ضرابخانه آغاز  وبا گذر از میدان نوبنیاد به منطقه 1 تهران منتهی می‎شود.

خرید آپارتمان در پاسداران

منطقه پاسداران دارای محله‎هایی همچون ضرابخانه، گلستان، احتشامیه، هروی وبسیاری دیگر است که هر کدام به تنهایی موقعیتی ایده‎آل را برای خرید آپارتمان در تهران فراهم کرده‎اند.

یکی دیگر از ویژگی‎های مهم این محدوده دسترسی خوب محلی و بهره‎مندی از امکانات حمل و نقل شهریست. این خیابان با داشتن ایستگاه‎های مترو محله های مجاور مانند متروی نوبنیاد و ایستگاه‎های متعدد اتوبوس و تاکسی توانسته است شرایط عبور و مرور را برای ساکنین خود راحت‎تر کند.

همچنین وجود بیمارستان‎هایی مانند بیمارستان گلستان نداجا و بیمارستان لبافی نژاد نیز یکی دیگر از امتیازات موجود در این محدوده است که توانسته فضای درمانی مناسبی را برای محدوده‎ی نامبرده ایجاد کند.

در گزارش امروز مجله دلتا قصد داریم تا جدیدترین موقعیت‎های موجود برای خرید آپارتمان در پاسداران معرفی کرده و میزان پولی که برای خرید خانه در این محدوده باید هزینه کنید را به اطلاع شما برسانیم. از این رو اگر شما نیز قصد خرید آپارتمان یا حتی رهن و اجاره خانه در این محدوده را دارید حتما سری به سایت دلتا بزنید.

موقعیت های جدید خرید آپارتمان در پاسداران

خرید آپارتمان در پاسدارانپاسداران 137 متر 3 اتاقنوساز طبقه 3 مشاهده جزئیات ملک
پاسداران، بهستان سوم 175 متر 4 اتاق12 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانهپاسداران 160 متر 3 اتاق 6 سال ساخت طبقه 4 مشاهده جزئیات ملک
خرید ملک در تهران پاسداران، بهارستان 160 متر 3 اتاق 7 سال ساختطبقه 3 مشاهده جزئیات ملک
پاسداران 151 متر 3 اتاق نوسازطبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
پاسداران 150 متر 3 اتاقنوسازطبقه 6 مشاهده جزئیات ملک

برای خواندن مطالب بیشتر در زمینه پیشنهاد دلتا از مجله دلتا، دیدن کنید.

بیشتر ببینید در پیشنهاد دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.