خانه همه عناوین دختر انگلیسی جوان‎ترین خلبان جهان شد! (+ویدئو)

دختر انگلیسی جوان‎ترین خلبان جهان شد! (+ویدئو)

۰
1

دختر انگلیسی جوان‎ترین خلبان جهان شد! این خبر در صنعت هواپیمایی حسابی داغ و پر سر و صدا شده است.

دختر انگلیسی جوان‎ترین خلبان جهان شد

به گزارش اختصاصی مجله دلتا، خلبانی یکی از شغل های محبوبی است که اکثر آدم‎ها دست‎کم در بچگی آرزو داشتن که به آن برسند. «کیت مک‎ویلیام» هم یکی از کسانی است که از بچگی این آرزو را در سرش می‎پروراند، با این تفاوت که برای رسیدن به زندگی ایده‎آلش خیلی تلاش کرد و توانست در ۲۶ سالگی لقب جوان‎ترین خلبان جهان را به خودش اختصاص بدهد.

کیت مک‎ویلیام می‎گوید: «من از بچگی عاشق پرواز بودم و برای رسیدن به این آرزوم از سیزده سالگی حسابی تلاش کردم. خلبانی هواپیمای مسافربری، کار به شدت جذاب و هیجان انگیزیه. اینکه هر روز با آدم های جدیدی رو به رو می شم برام خیلی جذابه. من برای رسیدن به این شغل مثل همه ی خلبان ها تو دوره های آموزشی مختلف شرکت کردم و تمام دوره ها رو با نمره های خوبی قبول شدم. با اینکه خودم معتقدم سن و سال خیلی مهم نیست ولی در بیشتر مواقع وقتی خدمه پرواز و مسافرها متوجه می شوند چند سالمه، به طرز خوشایندی تعجب می کنن و بهم تبریک می گن.»

دختر انگلیسی جوان‎ترین خلبان جهان شد

این دختر جوان  معتقد است که برای موفق شدن، سن و سال ملاک نیست و هرکسی میتواند با تلاش و پشتکار به تمام آرزوهایش دست پیدا کند. خانم ویلیام تا به حال به بیشتر از ۱۰۰ نقطه جهان پرواز کرده و هر روز بیشتر از قبل به شغلش علاق مند می‎شود.

 

 

بیشتر ببینید در همه عناوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

رکود بازار مسکن در مناطق پایتخت

رکود در بازار مسکن تهران برحسب موقعیت منطقه‌ای معاملات،‌ شدت متفاوت پیدا کرده است. تفاوت چ…