خانه یادداشت روز مظنه قیمت خرید آپارتمان در نیاوران

مظنه قیمت خرید آپارتمان در نیاوران

۰
2
1,100
نیاوران یکی از مناطق خوش آب و هوای پایتخت است.
خرید آپارتمان در نیاوران

آیا تاکنون به مظنه قیمت خرید آپارتمان در نیاوران فکر کرده‎اید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، حتماً با این گزارش همراه باشید. ما در این مقاله برخی از بهترین موارد خرید آپارتمان در نیاوران را به شما معرفی خواهیم کرد؛ اما همان‎طور که می‎دانید برای این‎که بتوان خرید‎های موفقی را تجربه کرد، باید به دقت اطلاعات مهم ملک مد نظر مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد.

موقعیت جغرافیایی:

 منطقه نیاوران از شمال به رشته کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های شهید چمران و آیت‌الله صدر و از شرق به جاده لشکرک و پارک جنگلی قوچک محدود می‌شود و با داشتن آب و هوایی دلپذیر، خرید آپارتمان در نیاوران کاری بسیار عقلانی به نظر می‎رسد.

این منطقه دارای خیابان‎های زیبا و طویلی است که با رسیدن به انتهای برخی از آن‎ها گویا دریچه‎ای به سوی طبیعت، به روی دیدگان همه گشوده می‎شود. وقتی اغلب این خیابان‎ها را طی کنید، به زیباترین مناطق دیدنی و تفرج‎گاه‎های تهران خواهید رسید که هرکدام‎ از آن‎ها به نوبه‎ی خود در زیبایی پایتخت نقش مهمی دارند.

از مهم‎ترین خیابان‎های این منطقه از تهران، می‎توان به نام‎هایی مانند: ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، تجریش، دزاشیب، فرشته، نیاوران و بسیاری دیگر اشاره کرد که نقطه وصلی به تفرج‎گاه‎های شمال تهران هستند.

نیاوران دارای جاذبه‎های دیدنی فراوانی است که نه تنها توجه پایتخت‎نشینان، بلکه تمامی مسافران این شهر را به خود جلب کرده ‎است و از مهم‎ترین آن‎ها می‎توان به وجود مراکز تفریحی و تاریخی مانند: ﻛﺎخ ﻧﻴﺎوران، ﻣﻮزه ﻛﺎخ ﻧﻴﺎوران و ﮔﺎﻟﺮی این ﻛﺎخ اشاره کرد، که توانسته است علاوه بر ایجاد جاذبه گردشگری، نمایانگر فرهنگ و هنر ایرانی برای مسافران داخلی و خارجی باشد.

با هم به تماشای برخی از موارد پیشنهادی خرید آپارتمان در نیاوران می‎نشینیم:

خرید آپارتمان در نیاوراننیاوران، منظریه
85 متر 2 اتاق 14 سال ساخت طبقه 1مشاهده جزئیات ملک
خرید خانه در نیاوراننیاوران150 متر
3 اتاقنوسازطبقه 3مشاهده جزئیات ملک
 نیاوراننیاوران94 متر
2 اتاق نوسازطبقه 4مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتماننیاوران، منظریه143 متر 2 اتاق9 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
نیاوران82 متر
2 اتاق1 سال ساخت طبقه 3مشاهده جزئیات ملک
نیاوران، مرجان ، رجایی137 متر 2 اتاق نوسازطبقه 5مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن آپارتمان‎های بیشتر در نیاوران به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.