خانه خبر و گزارش مظنه قیمت خرید آپارتمان در نیاوران

محله گردی

مظنه قیمت خرید آپارتمان در نیاوران

۲
3
نیاوران یکی از مناطق خوش آب و هوای پایتخت است.
خرید آپارتمان در نیاوران

آیا تاکنون به مظنه قیمت خرید آپارتمان در نیاوران فکر کرده‎اید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، حتماً با این گزارش همراه باشید. ما در این مقاله برخی از بهترین موارد خرید آپارتمان در نیاوران را به شما معرفی خواهیم کرد؛ اما همان‎طور که می‎دانید برای این‎که بتوان خرید‎های موفقی را تجربه کرد، باید به دقت اطلاعات مهم ملک مد نظر مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد.

موقعیت جغرافیایی:

 منطقه نیاوران از شمال به رشته کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های شهید چمران و آیت‌الله صدر و از شرق به جاده لشکرک و پارک جنگلی قوچک محدود می‌شود و با داشتن آب و هوایی دلپذیر، خرید آپارتمان در نیاوران کاری بسیار عقلانی به نظر می‎رسد.

این منطقه دارای خیابان‎های زیبا و طویلی است که با رسیدن به انتهای برخی از آن‎ها گویا دریچه‎ای به سوی طبیعت، به روی دیدگان همه گشوده می‎شود. وقتی اغلب این خیابان‎ها را طی کنید، به زیباترین مناطق دیدنی و تفرج‎گاه‎های تهران خواهید رسید که هرکدام‎ از آن‎ها به نوبه‎ی خود در زیبایی پایتخت نقش مهمی دارند.

از مهم‎ترین خیابان‎های این منطقه از تهران، می‎توان به نام‎هایی مانند: ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، تجریش، دزاشیب، فرشته، نیاوران و بسیاری دیگر اشاره کرد که نقطه وصلی به تفرج‎گاه‎های شمال تهران هستند.

نیاوران دارای جاذبه‎های دیدنی فراوانی است که نه تنها توجه پایتخت‎نشینان، بلکه تمامی مسافران این شهر را به خود جلب کرده ‎است و از مهم‎ترین آن‎ها می‎توان به وجود مراکز تفریحی و تاریخی مانند: ﻛﺎخ ﻧﻴﺎوران، ﻣﻮزه ﻛﺎخ ﻧﻴﺎوران و ﮔﺎﻟﺮی این ﻛﺎخ اشاره کرد، که توانسته است علاوه بر ایجاد جاذبه گردشگری، نمایانگر فرهنگ و هنر ایرانی برای مسافران داخلی و خارجی باشد.

برای دیدن آپارتمان‎های بیشتر در نیاوران ایــــنجــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

۲ دیدگاه

 1. هوشمند

  29 آگوست، 2019 در 6:43 ب.ظ

  عالیه

  پاسخ

 2. یوسفی

  29 آگوست، 2019 در 12:23 ب.ظ

  محله خوبیه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.