خانه خبر و گزارش عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران

عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران

۰
0

عرضه انبوه واحدهای مسکونی نوساز 100 متری در تهران این بازار را با تراکم عرضه رو به رو کرده است؛ به گونه‎ای که این گروه از آپارتمان‌ها در بازار مسکن شهر تهران، بویژه در نیمه شمالی و مرکزی پایتخت با فراوانی قابل ملاحظه ای رو به رو شده است.

به گزارش مجله‎ی دلتا بررسی های میدانی از میزان و قیمت آپارتمان‌های 100 متری عرضه شده در بازار مسکن تهران همچنین حاکی است که این گروه آپارتمان‌ها در چهار سطح گران‌ قیمت، قیمت متعارف و قیمت مناسب، فروش با شرایط مناسب یا اکازیون (ارزان‌تر از عرف قیمت آپارتمان در منطقه مورد نظر) وجود دارند.

عرضه مناسب آپارتمان‌های 100 متری نوساز در مناطق مختلف پایتخت باعث شده است که متقاضیان خرید این واحدها بتوانند با اندکی جست و جو، آپارتمانی را خریداری کنند که هم زمان ساخت کمتری دارند یا نوساز هستند و از شرایط مناسب قیمتی نیز بهره مندند.

آپارتمان‌های 100 متر مربعی در سبد تقاضای خانه ‌اولی‌های پر درآمد یا افرادی قرار دارد که قصد دارند آپارتمان خود را با متراژهای کوچک ‌تر از 100 متر مربع با آپارتمان بزرگ‌ تر از 100 متر مربع تعویض کنند.

هم اکنون میزان عرضه آپارتمان نوساز درحالی در بازار فروش فراوان و مطلوب است که این فراوانی در بازار فروش واحدهای کوچک‌ و میان متراژ کمتر دیده می شود.

  • آیا به نظر شما عرضه انبوه آپارتمان های نوساز 100 متری می‎تواند تاثیری در بازار مسکن تهران و رونق بازار مسکن (به طور کلی) داشته باشد؟  
بیشتر ببینید در خبر و گزارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.