خانه یادداشت روز اجاره آپارتمان در مرزداران ؛ فضایی مناسب برای زندگی

اجاره آپارتمان در مرزداران ؛ فضایی مناسب برای زندگی

۰
2
مرزداران یکی از مناطق شناخته شده و محبوب تهران است.
اجاره آپارتمان در مرزداران

مرزداران یکی از محله‎های خوش‎نام تهران است که با داشتن بافت شهری نوساز، موقعیت مناسبی را برای خانه‎دار شدن پایتخت نشینان فراهم کرده است. قدمت این بلوار که در شمال غربی تهران واقع شده، به اواخر دهه 60 باز می‎گردد، که در ابتدا به نام شهرک شکوفه‎های انقلاب نامگذاری شده بود.

همان‎طور که می‎دانید بسیاری از خانواده‎های ایرانی یا شاغل‎اند و یا فرزند محصل و دانشجو دارند و به همین سبب دوست دارند که محل زندگی‎شان نزدیک محیط کاری یا مدرسه و دانشگاه فرزندانشان باشد. از این رو یافتن آپارتمان‎های مناسب برای رهن و اجاره در مرزداران برای بسیاری از شهروندان اهمیت دارد.

 این منطقه به علت دسترسی‎های خوبی که دارد، رفت و آمد ساکنین خود را راحت‎تر کرده است. به همین دلیل در گزارش امروز مجله دلتا قصد داریم تا به شرایط اجاره آپارتمان در مرزداران بپردازیم و جدیدترین موقعیت‎های موجود را به شما معرفی کنیم.

موقعیت جغرافیایی

به گزارش مجله دلتا، این محله که در منطقه 2 پایتخت واقع شده است با گستردگی جغرافیایی خود توانسته نقطه اتصال بین دو بزرگراه شیخ فیض الله نوری و اشرفی اصفهانی باشد. مرزداران نیز مانند سایر مناطق دیگر تهران دارای امکانات شهری و آموزشی بسیاری است که یکی از مهمترین آنها وجود شهرک آزمایش، اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ است که در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد و به گونه‎ای شناسنامه‎ی این محدوده محسوب می‎شود.

بافت منطقه برای اجاره آپارتمان در مرزداران

چند سالی است که در کنار بافت قدیمی این محله، ساخت و سازهای اصولی با شیوه های نوین شهری پدید آمده و همین مورد باعث شده که افراد بیشتری برای خرید یا رهن و اجاره آپارتمان سراغ این منطقه بروند.

موقعیت‎های خرید و رهن و اجاره آپارتمان در مرزداران به علت امکانات و ویژگی‎های خاص این منطقه طرفداران بی‎شماری دارد. که از مهمترین آنها می‎توان به وجود مدارس، بیمارستان‎ها و مراکز تفریحی متعدد اشاره کرد.

با هم به تماشای برخی از موارد رهن و اجاره در مرزداران می‎نشینیم.

مرزداران، سپهر
200 متر 3 اتاق20 سال ساختطبقه 1مشاهده جزئیات ملک
مرزداران، خیابان ایثار 95 متر 2 اتاق 6 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک

بیشتر بخوانید:

خرید خانه در مرزداران؛ انتخابی متفاوت برای خانه‎دار شدن!

برای دیدن املاک بیشتر در مرزداران به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.