خانه نبض بازار پیشنهاد دلتا اجاره آپارتمان در مرزداران ؛ فضایی مناسب برای زندگی

اجاره آپارتمان در مرزداران ؛ فضایی مناسب برای زندگی

۰
1
مرزداران یکی از مناطق شناخته شده و محبوب تهران است.
اجاره آپارتمان در مرزداران

مرزداران یکی از محله‎های خوش‎نام تهران است که با داشتن بافت شهری نوساز، موقعیت مناسبی را برای خانه‎دار شدن پایتخت نشینان فراهم کرده است. قدمت این بلوار که در شمال غربی تهران واقع شده، به اواخر دهه 60 باز می‎گردد، که در ابتدا به نام شهرک شکوفه های انقلاب نامگذاری شده بود.

همان‎طور که می‎دانید بسیاری از خانواده‎های ایرانی یا شاغل‎اند و یا فرزند محصل و دانشجو دارند و به همین خاطر دوست دارند که محل زندگی‎شان نزدیک محیط کاری یا مدرسه و دانشگاه فرزندانشان باشد. از این رو یافتن آپارتمان‎های مناسب برای رهن و اجاره در مرزداران بسیار به چشم می‎خورد.

همچنین این منطقه به علت دسترسی‎های خوبی که دارد، رفت و آمد ساکنین خود را راحت‎تر کرده است. به همین دلیل در گزارش امروز مجله دلتا قصد داریم تا به شرایط اجاره آپارتمان در مرزداران بپردازیم.

موقعیت جغرافیایی

به گزارش مجله دلتا، این محله که در منطقه 2 پایتخت واقع شده است با گستردگی جغرافیایی خود توانسته نقطه اتصال بین دو بزرگراه شیخ فیض الله نوری و اشرفی اصفهانی باشد. مرزداران نیز مانند سایر مناطق دیگر تهران دارای امکانات شهری و آموزشی بسیاریست که یکی از مهمترین آنها وجود شهرک آزمایش اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ است که در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد و به گونه‎ای شناسنامه‎ی این محدوده به حساب می‎آید.

بافت منطقه برای اجاره آپارتمان در مرزداران

 چند سالی است که در کنار بافت قدیمی این محله؛ ساخت و سازهای اصولی با متدهای نوین شهری پدید آمده و همین مورد باعث شده که افراد بیشتری برای خرید یا رهن و اجاره آپارتمان سراغ این منطقه بروند.

خرید، رهن و اجاره آپارتمان در مرزداران به علت امکانات و ویژگی‎های خاص این منطقه طرفداران بی شماری دارد. که از مهمترین آنها می توان به وجود مدارس، بیمارستان ها، مراکز تفریحی و … اشاره کرد.

با هم به تماشای برخی از موارد رهن و اجاره در مرزداران می‎نشینیم.

رهن و اجاره آپارتمان در مرزدارانمرزداران، ابراهیمی 150 متر 3 اتاق 4 سال ساخت طبقه 4 مشاهده جزئیات ملک
اجاره آپارتمانمرزداران 140 متر 3 اتاقنوسازطبقه 5 مشاهده جزئیات ملک
رهن آپارتمانمرزداران 108 متر 2 اتاق10 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
مرزداران 87 متر 2 اتاق نوسازطبقه 2 مشاهده جزئیات ملک
اجاره خانهمرزداران 100 متر 2 اتاق نوسازطبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
مرزداران 73 متر 2 اتاق 10 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک

بیشتر بخوانید:

خرید خانه در مرزداران؛ انتخابی متفاوت برای خانه‎دار شدن!

برای دیدن املاک بیشتر در مرزداران به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در پیشنهاد دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.