خانه یادداشت روز با 300 میلیون تومان کجای تهران خانه بخریم؟

با 300 میلیون تومان کجای تهران خانه بخریم؟

۰
0

با 300 میلیون تومان کجای تهران خانه بخریم؟ شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که در کجای تهران می‌توانید آپارتمانی جذاب و با قیمت مناسب تهیه کنید.

به گزارش مجله دلتا به نقل از اقتصاد آنلاین؛ با وجود افزایش قیمت مسکن در پایتخت همچنان می‌شود خانه‌ها وآپارتمان‌هایی به نسبت ارزان پیدا کرد. این دغدغه باعث شد تا برای یافتن بهترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌ها سراسر شهر را رصد بکنیم و بهترین گزینه‌ها را در اختیارتان بگذاریم.

هم‌اکنون بخشی از واحدهای مسکونی چندسال ساخت یا واقع در برخی محلات شهر تهران به خصوص محلات واقع در شرق و جنوب شرق پایتخت با قیمت‌هایی به مراتب ارزان‌تر از سطح عرف منطقه به متقاضیان عرضه می‌شوند و چنانچه متقاضی خرید مسکن قصد دسترسی به این نوع فایل‌ها را داشته باشند می‌توانند با اندکی جست‎وجوی بیشتر در این مناطق اقدام به خرید واحد مسکونی دلخواه خود با قیمت مناسب‌تر کنند. اما در صورتی که نیاز به دسترسی سریع به اطلاعات آپارتمان‎های ارزان قیمت دارید، به صورت مداوم با مجله دلتا همراه باشید.

یک تیم جست‌وجوی میدانی قیمت و متراژ آپارتمان‌های حدود 300 میلیون تومانی را تهیه کرده‌اند که بر اساس محله، سال ساخت، متراژ، قیمت هر متر مربع و قیمت کل تفکیک شده‌اند. برای مشاهده جزئیات و ویژگی‌های آپارتمان‌ها به جدول زیر مراجعه کنید.

 

آپارتمان‌های 300 میلیون تومانی تهران

بیشتر ببینید در یادداشت روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.