خانه یادداشت روز خرید آپارتمان در کرج ؛ سکونتی آرام در مجاورت پایتخت

خرید آپارتمان در کرج ؛ سکونتی آرام در مجاورت پایتخت

۰
4
خرید آپارتمان در کرج می‎تواند شرایط زندگی خوبی را در کنار پایتخت فراهم کند.
خرید آپارتمان در کرج

خرید آپارتمان در کرج برای بسیاری از افراد، اهمیت ویژه‎ای دارد. این شهرستان یکی از کلانشهرهای ایران است که در قسمت کوهپایه­‎ای رشته کوه البرز واقع شده و بستری مناسب را برای زندگی ایجادکرده است.

به گزارش مجله دلتا، این شهرستان حدود  ۵٬۵۹۵٬۴۹۲ نفر را در خود جای داده و زمینه­‎ی اشتغال بسیاری از این خانوا­رها را نیز فراهم کرده است.

شهرستان البرز بعد از تهران، بزرگ‎ترین شهر مهاجرپذیر ایران محسوب می­‎شود که امکان زندگی و بسترهای مناسب کاری را برای اهالی خود به وجود آورده و امکان ادامه حیات در مجاورت پایتخت را فراهم کرده است.

خرید آپارتمان در کرج

این شهر دارای 12 منطقه شهری است و از محلات بنام و معروفی همچون عظیمیه، گوهردشت، فردیس، شهرک منظریه، مهرشهر، گلشهر و بسیاری دیگر تشکیل شده و همین تنوع، باعث ساخت خانه و آپارتمان­‎هایی با متراژ و قیمت‎­های متفاوت شده است.

ویژگی‎های ورزشی منطقه:

کرج نیز مانند برخی از شهرهای دیگر ایران، از لحاظ موقعیت‎­های ورزشی و تفریحی نمره قابل قبولی می­‎گیرد. از مهم‎ترین ورزشگاه­‎های این شهر می­‎توان به ورزشگاه دکتر شریعتی و ورزشگاه انقلاب اسلامی اشاره کرد، که علاوه‎بر ایجاد فضایی مناسب برای برگزاری کلاس‎ها و دوره‎­های آموزشی مفید برای نوجوانان و جوانان، برای گذران اوقات فراغت مردم شهر نیز  محیطی دلپذیر ایجاد کرده است.

دسترسی‎­های محلی:

برای تردد شهری در این شهرستان مشکل خاصی وجود ندارد، زیرا علاوه‎بر وجود خطوط اتوبوس و تاکسی در داخل شهر، با استفاده از متروی کرج به راحتی می‎­توان مسیر مابین تهران و کرج را پیمود.

اگر شما نیز خواستار خرید آپارتمان در این شهر هستید، می‎­توانید با سر زدن به سایت ملکی دلتا، براساس میزان بودجه‎ای که در اختیار دارید؛ به راحتی ملک مورد نظر­تان را خریداری کنید. ما در این گزارش قصد داریم تا شما را با برخی از موقعیت­‎های موجود در منطقه آشنا کنیم تا بتوانید خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید.

موقعیت­‎های خرید آپارتمان درکرج:

کیانمهر، ساماندهی
125 متر 3 اتاق4 سال ساخت طبقه 3مشاهده جزئیات ملک
کیانمهر، امیر کبیر68 متر 2 اتاق12 سال ساخت طبقه 3مشاهده جزئیات ملک
کیانمهر ولیعصر146 متر 3 اتاق 15 سال ساخت طبقه 1مشاهده جزئیات ملک
شهرک علوی75 متر 2 اتاق5 سال ساخت همکفمشاهده جزئیات ملک
کیانمهر90 متر 1 اتاق13 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
کیانمهر120 متر 2 اتاق2 سال ساخت طبقه 2مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک کرج به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.