خانه مد و زیبایی ۷ عادت افراد خوش پوش

۷ عادت افراد خوش پوش

۰
3
واقعیت این است که هر کس با یک کارت اعتباری می‌تواند وارد بهترین مغازه‌های مد و فشن شود به دنبال بهترین‌ها باشد، اما تعداد کمی هستند که می‌توانند خوش‌ پوش باشند.
عادت افراد خوش پوش

شاید راحت‌ترین کار این باشد که بروید بهترین‌ها را از بهترین برندها بخرید و احساس خوش ‌پوشی کنید. ولی این حس فقط تا چند ماه دوام دارد و باید دوباره لباس‌های جدیدتری تهیه کنید. افراد زیادی هستند که هیچ‌کدام از لباس‌هایشان برند نیست ولی همیشه خوش‌ تیپ و خوش ‌پوش هستند. در اینجا ۷ عادت افراد خوش ‌پوش را برای شما بازگو می کنیم. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

پوشش مناسب

۱. وبلاگ‌های مربوط به استایل‌های خیابانی را نمی‌گردند و برند به برند آن‌ها را کپی نمی‌کنند.

افراد زیادی هستند که هرروز در سایت‌ها و وبلاگ‌های مختلف مثل پینترست و اینستاگرام به دنبال عکس‌های مد و فشن و استایل‌های خیابانی هستند و سعی می‌کنند همانند آن‌ها بخرند و بپوشند. ولی اکثر آن‌ها به سفارش طراحان آن لباس‌ها را می‌پوشند و در ازای آن پول دریافت می‌کنند. پس خیلی نمی‌توان بر روی استایل آن‌ها تکیه کرد چرا که از پس هزینه‌های آن‌ها برنمی‌آییم.

فروشگاه‌ها و مغازه‌های بسیاری هستند که مشابه همان لباس‌ها را دارند و می‌توان مشابه این لباس‌ها را با قیمت کم‌تر تهیه کرد.

۲. از هرجایی خرید می‌کنند و از این موضوع ترسی ندارند.

افراد خوش‌پوش از هرجایی که بتوانند خرید می‌کنند و اصلاً به ظاهر و استایل مغازه‌ها توجه نمی‌کنند.

۳. آن‌ها می‌دانند که چه استایلی طبق سلیقه‌شان داشته باشند.

شاید استایل فردی را ببینید و از آن خوشتان بیاید. از او می‌پرسید «بولیزت را کی و از کجا گرفتی؟» و او در پاسخ می‌گوید: «این؟! این برای چند سال پیش است.»

از این ‌دست مکالمات زیاد دیده‌ایم. این درواقع نشان‌دهنده این است که با هر نوع لباسی می‌توان خوش‌پوش بود؛ کافی است آن را با دیگر لباس‌ها و زیورآلاتتان هماهنگ کنید.

۴. همیشه کمی متفاوت‌تر از دیگرانند.

آن‌ها همیشه عادت دارند در مجالس مختلف کمی متفاوت از دیگر لباس بپوشند، آرایش و موی خود را درست و یا حتی رنگ لباسشان را انتخاب کنند.

پوشش مناسب

۵. می‌دانند برندها آن‌ها را جذاب‌تر نمی‌کند.

شاید کلیشه‌ای به نظر برسد ولی بسیاری از زنان و مردان خوش‌پوش این اعتماد به ‌نفس را دارند که نیازی به لباس‌های چند صد هزار تومانی ندارند تا جذاب به نظر برسند. شاید با یک بولوز و جین ساده هم در جمعی حاضر شوند و کماکان خوش‌ پوش به نظر برسند. عادت افراد خوش پوش در همیشه گران خریدن نیست!

۶. آن‌ها برده مد نیستند.

آن‌ها بدون دنبال کردن لباس‌های مد روز بهترین‌ها را انتخاب می‌کنند. اگر چیزی مد باشد و آن را دوست نداشته باشند، آن را نمی‌خرند.

لباس مناسب

۷. آن‌ها لباس نمی‌پوشند که شیک به نظر برسند.

علیرغم وجود وبلاگ‌ها و هفته‌های مد و استایل‌های خیابانی، زنان جوان دوست دارند برای خودشان، طبق میل خودشان و سبک زندگی‌شان لباس بپوشند.

باور کنید هیچ اهمیتی ندارد که کفش شما برای برند خاصی باشد، اگر نتوانید با آن‌ها درست راه بروید پس هیچ‌گاه خوش‌پوش و شیک به نظر نمی‌آیید و شاید با یک بوت و پیراهن شیک‌تر باشید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

۲ اشتباهی که شما را پیر نشان می‌دهد

برخی اشتباهات پوششی، ظاهر ما را پیر نشان می‌دهند. با رعایت چند نکته ساده در لباس پوشیدن می…