خانه یادداشت روز خرید آپارتمان در ستارخان ؛ تصمیمی که خوش سلیقه‎ها می‎گیرند

خرید آپارتمان در ستارخان ؛ تصمیمی که خوش سلیقه‎ها می‎گیرند

۰
1
خیابان ستارخان محله خوبی برای خرید و فروش خانه است.
خرید آپارتمان در ستارخان

خرید آپارتمان در ستارخان می‎تواند جزو یکی از تصمیم‎های درست و عاقلانه در زندگی هرفردی باشد. این خیابان قبلا به نام «تاج» شهرت داشت و یکی از خیابان‎های مهم منطقه 2 تهران است.

به گزارش مجله دلتا، این خیابان از میدان دوم صادقیه آغاز و با گذشتن از میدان اول صادقیه و رد شدن از پل‎های ستارخان و «یادگار امام»، به سه راه تهران ویلا می‎رسد و با خیابان باقرخان و میدان توحید هم‎جوار است.

محله ستارخان تهران دارای تراکم جمعیتی بالایی است و با وجود قرار گرفتن خانه‎های ویلایی در کنار آپارتمان‎های نوساز، بازه‎ی قیمت آپارتمان در ستارخان و قیمت ملک کلنگی در این منطقه بسیار وسیع و گسترده است.

مراکز تفریحی، تجاری و پارک‎ها

یکی دیگر از ویژگی‎هایی که این خیابان را از سایر محلات متمایز می‎کند، داشتن امکانات تجاری، رفاهی و فضاهای سبز است. این منطقه دارای خانه فرهنگ، خانه کودک، پارک‎ها و مجتمع‎های تجاری بزرگی مانند بازار سنتی «ستارخان» است که با 300 واحد تجاری، اجناس متنوعی را در اختیار مشتریان قرار داده و با محیط زیبایی که دارد، افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. تمام این امکانات موجب شده که این محله جوی بسیار پویا، زنده و فعال داشته باشد.

خرید آپارتمان در ستارخان

اما برای خرید آپارتمان در ستارخان چه کار باید کرد؟

اولین کار برای خرید خانه در این خیابان، کسب اطلاعات مورد نیاز درباره‎ی نوع محله، خیابان‎های مجاور، ویژگی‎ها، امکانات محلی، دسترسی‎ها و…است.

برای اولین قدم در جهت شناختی درست و دقیق، باید از محله‎های اطراف منطقه‎ی مورد نظرتان اطلاع کسب کنید. این خیابان دارای محله‎های مهمی مانند برق آلستوم، شادمهر، شادمان و دریان نو است.

تقریبا در تمامی این محله‎ها هر نوع آپارتمانی از لحاظ سال ساخت و قیمت مناسب، برای خرید پیدا می‎شود و تنها کافی است که با یک گشت‎زنی مختصر در منطقه به این اطلاعات دست پیدا کرد.

اما یک راه آسان‎تر نیز برای به دست آوردن اطلاعات درست و دقیق در کمترین زمان وجود دارد و آن مراجعه به سایت دلتا اولین وب سایت ملکی ایران است.

موقعیت های خرید آپارتمان در ستارخان:

ستارخان
63 متر 1 اتاقنوساز طبقه 6مشاهده جزئیات ملک
ستارخان
106 متر 2 اتاق نوساز طبقه 6مشاهده جزئیات ملک
ستارخان، كاشانى پور
90 متر 3 اتاق نوساز طبقه 2مشاهده جزئیات ملک
ستارخان، كاشانى پور
148 متر 3 اتاقنوسازطبقه 4مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در ستارخان به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.